Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Aktualności

Preferencyjne stawki i uproszczone procedury ładowania – nowa oferta Volvo Cars

Volvo Cars zapewnieni nabywcom aut serii Recharge łatwy i bezproblemowy dostęp do publicznych punktów ładowania. Zamierza go zrealizować przez stałe obniżanie stawek dla swoich klientów, upraszczanie metod korzystanie ze stacji ładowania i powiększanie sieci tych stacji.

Dzięki pogłębionej współpracy z platformą Plugsurfing, Volvo Cars zaoferuje klientom zdecydowanie niższe od standardowych ceny w punktach Ionity w całej Europie. Od 1 lipca 2021 kierowcy elektrycznych Volvo zapłacą stawkę 0,35 EUR/kWh w sieci Ionity liczącej ponad 340 stacji dużej mocy rozsianych w 24 krajach Europy. Oferta dotyczy pierwszych 12 miesięcy eksploatacji elektrycznego samochodu Volvo.

Zapewniliśmy naszym klientom jedną z najkorzystniejszych stawek w punktach Ionity, który jest dużym operatorem sieci szybkiego ładowania w Europie – powiedział Olivier Loedel, kierujący kampanią elektryfikacji w Volvo Cars. Ta współpraca to pierwszy krok w naszym globalnym programie wsparcia nabywców aut Recharge w sprawnym podróżowaniu i obniżenia kosztów ładowania akumulatorów.

Klienci oczekują bezproblemowego dostępu do publicznej infrastruktury ładowania – mówi Tatu Kulla, szef platformy Plugsurfing. Cena i jakość infrastruktury to kluczowe czynniki w zapewnieniu satysfakcjonującej eksploatacji. Doceniamy tych, którzy kierują się podobnym poglądem i poszukują odpowiednich partnerów strategicznych.

Aby zaoferować klientom bezproblemową eksploatację aut, Volvo przedstawi niedługo odświeżoną wersję aplikacji na smartfony (Volvo Cars app**), skonsolidowaną platformę cyfrową dotyczącą ładowania.

Połączy ona różne funkcjonalności – wskazówki dojazdu do stacji ładowania, zdalny odczyt stanu baterii, powiadomienia i płatności dotyczące ładowania – wszystkie te elementy ułatwią proces ładowania i podróżowanie elektrycznym Volvo.

Celem Volvo jest połączenie obecnych rozrzuconych punktów ładowania w sieć oferującą wygodne i bezproblemowe korzystanie z nich – mówi Olivier Loedel. Chcemy to osiągnąć przez zaproponowanie naszym klientom zintegrowanej platformy cyfrowej oraz wygodnego dostępu do największych sieci ładowania w skali globalnej.

 

Reklama