Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Jeep Wagoneer S

Aktualności

Jeep Wagoneer S nawiązuje do legendarnego modelu z 1963 roku

Jeszcze na ten rok Jepp, wchodzący w skład globalnego koncernu Stellantis, zapowiedział premierę swojego luksusowego elektryka. Wagoneer S nawiązuje do legendarnego przodka, który wywołał spore zamieszanie na rynku w 1963 roku. Tym modelem Jeep wkracza w nową erę, przede wszystkim stylistyczną.

Wagoneer S zbudowany został na platformie STLA-Large, która w obrębie koncernu Stellantis służyć będzie jako baza dla dużych i luksusowych SUV-ów. Chociaż nowy Jeep dostanie napęd na cztery koła, to jednak model ten ukierunkowany zostanie na zapewnienie maksymalnego komfortu podróżującym.

Jeep Wagoneer S

Według zapewnień producenta, Wagoneer S będzie zbudowany zgodnie ze standardami klasy premium. Wysokiej jakości materiały, podwójny dach panoramiczny, czy też ekskluzywne podświetlenie ambientowe to tylko niektóre z elementów, stanowiących standardowe wyposażenie każdego dużego elektrycznego Jeep’a.

Za doznania dźwiękowe doznania odpowiadać będzie system nagłośnienia składający się z 19 głośników, uznanego w branży producenta McIntosh.

W materiałach zapowiadających nowego Jeep’a, wyczytwać móżna iż stanowi on szczególną formę sztuki użytecznej. Rzeczywiście, na tle stylistyki obecnych modeli, Wagoneer S jawi się jako wysublimowaną formę sztuki designu.

Reklama