Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Aktualności

Nowy Fiat Topolino – stworzony w mieście i dla miasta

FIAT ujawnił nazwę oraz pierwsze zdjęcie swojego nowego rozwiązania w zakresie zrównoważonej mobilności miejskiej: Topolino. W pełni elektryczny czterokołowiec Fiat Topolino jest gotowy, by przyczynić się do rozwoju miejskiej mobilności elektrycznej i wnieść cały kojarzony z nim optymizm do przystępnej cenowo, w pełni elektrycznej wersji, która zawiera w sobie całą „fajność” Fiata 500.

Ta dobrze znana i sugestywna nazwa utorowała drogę miejskiej mobilności i natychmiast przywołuje na myśl pierwszego Fiata 500, kultowy pojazd, który zrewolucjonizował koncepcję samochodu. Produkowany przez Fiata w latach 1936 – 1955, Fiat 500, powszechnie znany jako „Topolino”, dosłownie wynalazł ideę mobilności dla ludzi.

Nowe Topolino jest idealnym urzeczywistnieniem filozofii „la dolce vita” i włoskiego ducha marki FIAT. Topolino wprowadza więc na ulice miast nową koncepcję „la dolce vita”, radości, optymizmu i zabawy, natychmiast wywołując uśmiechy na twarzy. Nowy czterokołowiec to nowe elektryczne urządzenie mobilne, które zostało zaprojektowane dla szerokiego grona odbiorców, w tym najmłodszych klientów, rodzin i miłośników miasta.

Doskonale nadaje się zarówno do jazdy po mieście, jak i dla osób poszukujących zrównoważonego i świeżego rozwiązania w zakresie mobilności, wpisując się w demokratyczną misję firmy FIAT polegającą na zapewnianiu dostępnych dla wszystkich, zrównoważonych rozwiązań w zakresie mobilności miejskiej. Skierowany do młodych pokoleń, Fiat Topolino jest czymś więcej niż tylko urządzeniem mobilnym. Dzięki atrakcyjnemu designowi, który pasuje do każdego pokolenia, ma sprawić, że młodzi ludzie ponownie pokochają auta.

Ponadto, nowy Fiat Topolino będzie odgrywał aktywną społecznie rolę w promowaniu mobilności elektrycznej w miastach oraz szczególną rolę w tworzeniu indywidualnego rozwiązania w zakresie mobilności dla całej rodziny.

Zbliżająca się premiera rynkowa stanowi kolejny krok w dążeniu marki do elektryfikacji i doskonale wpisuje się w wizję FIAT-a, która mówi, że „Ekologiczne jest tylko wtedy, gdy ekologiczne jest dla wszystkich”. W końcu codzienna praca FIAT-a jako producenta samochodów polega na ciągłym rewidowaniu podejścia do jazdy po mieście i czynieniu jej bardziej zrównoważoną i dostępną dla wszystkich, a nowy Topolino, ze swoim przyciągającym wzrok designem, będzie idealnym pojazdem do rozwijania zrównoważonej mobilności.

Reklama