Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Aktualności

Światowa premiera modelu Audi activesphere concept – Zapamiętaj tę datę

Już 26 stycznia o godz. 19.00, Audi zaprezentuje kolejny, a zarazem ostatni model koncepcyjny rodziny Sphere: Audi activesphere concept. W ten sposób marka z czterema pierścieniami w logo zamyka cykl prezentacji swojej wizji progresywnej luksusowej mobilności przyszłości, pokazując jednocześnie, jak wyglądać będzie przyszłość stylistyki Audi Design.

Audi activesphere concept jest samochodem stworzonym z myślą o ludziach prowadzących aktywny styl życia i charakteryzującym się ogromną elastycznością – zarówno na zwykłej drodze, jak i w terenie.

Idealny towarzysz ambitnych przygód. Audi activesphere concept daje kierowcom maksimum swobody. Jego użytkownicy cieszyć się mogą uprawianiem różnych form aktywności: sportów wodnych, narciarstwa, golfa czy wymagającą jazdą w górach – wszystko to z samochodem, który może zabrać Cię wszędzie.

Activesphere concept zostanie zaprezentowany wirtualnie, podczas cyfrowego wydarzenia „Celebration of Progress”, które rozpocznie się 26 stycznia 2023 roku o godzinie 19:00 CET. Podczas niego, szef marki Audi Henrik Wenders i szef Audi Design Marc Lichte wyjaśnią, jak przyszłe modele Audi staną się osobistymi towarzyszami podróży i doświadczeń. Senior Design Director Gael Buzyn z bliska zaprezentuje najnowszego członka rewolucyjnej rodziny samochodów koncepcyjnych Sphere, a Sid Odedra, Head of UI/UX Design, omówi, jak spersonalizowana koncepcja obsługi i nowatorski cyfrowy ekosystem zoptymalizują aktywny styl życia kierowców.

Koncepcyjny model acivesphere zwieńczeniem kwartetu pojazdów rodziny Sphere

Audi activesphere concept to czwarty model z rodziny pojazdów koncepcyjnych, których prezentacje Audi sukcesywnie prowadziło od sierpnia 2021 roku. Wszystkie bazują na tym samym elektrycznym układzie napędowym, a prace koncepcyjne nad nimi systematycznie zmierzają w kierunku umożliwienia im autonomicznej jazdy. Na podstawie tego technicznego schematu rodzą się zupełnie nowe projekty, zwłaszcza w zakresie aranżacji i wyposażenia wnętrza, możliwości produktywnego wykorzystania czasu przez pasażerów lub po prostu rozkoszowania się jazdą. Samochody koncepcyjne rodziny Sphere ilustrują wizję Audi dotyczącą przyszłości mobilności klasy premium.

Reklama