Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Aktualności

Pierwszy elektryczny model crossover w nowej rodzinie MINI

MINI prezentuje model studyjny jako zapowiedź nowej koncepcji pojazdu w segmencie małych samochodów premium: elektryczny, bez elementów chromowanych i skóry, w zupełnie nowej stylistyce i z zaawansowaną technologią cyfrową zapewniającą użytkownikom intensywne doznania.

MINI prezentuje model studyjny jako zapowiedź nowej koncepcji pojazdu w segmencie małych samochodów premium: elektryczny, bez elementów chromowanych i skóry, w zupełnie nowej stylistyce i z zaawansowaną technologią cyfrową zapewniającą użytkownikom intensywne doznania.

Nowa rodzina MINI nabiera kształtów. Jako pierwszą zapowiedź nowej stylistyki przyszłej generacji modeli brytyjska marka prezentuje MINI Concept Aceman. W samochodzie koncepcyjnym znajdują się innowacje konstrukcyjne i technologiczne, za pomocą których MINI definiuje typową dla marki frajdę z jazdy. Elektryczny napęd, jasna i zredukowana stylistyka Charismatic Simplicity, nowe cyfrowe wnętrze oraz odpowiedzialna koncepcja materiałowa całkowicie rezygnująca ze skóry i elementów chromowanych to cechy charakterystyczne pierwszego koncepcyjnego modelu crossovera MINI dla segmentu małych samochodów klasy premium.

W następnej generacji modelu MINI Cooper po raz pierwszy pojawi się model crossovera o zwiększonej wszechstronności i atrakcyjności w klasycznym trzydrzwiowym kształcie nadwozia, który był reinterpretowany wielokrotnie przez ponad 60 lat. — MINI Concept Aceman daje wgląd w całkowicie nowy pojazd, który w przyszłej rodzinie modeli zajmie miejsce pomiędzy MINI Cooper a MINI Countryman — mówi Stefanie Wurst, szefowa marki MINI. — Ten samochód koncepcyjny odzwierciedla to, jak MINI zmienia się w kierunku całkowicie elektrycznej przyszłości i z czym identyfikuje się marka: zelektryfikowane gokartowe wrażenia z jazdy, wciągające doświadczenia cyfrowe i silny nacisk na minimalny ślad ekologiczny.

Początek nowej ery w stylistyce MINI.

Język stylistyczny zaprezentowany po raz pierwszy w MINI Concept Aceman stanowi początek nowej ery w projektowaniu MINI. Zasada Charismatic Simplicity zwraca uwagę na to, co najważniejsze, dzięki czemu typowe cechy stylistyczne MINI nabierają jeszcze większego znaczenia. Dzięki świadomości tradycyjnych wartości marki i pasji do innowacji technologicznych nowa stylistyka MINI tworzy silne emocjonalnie charaktery pojazdów o postępowej charyzmie i niepowtarzalnym stylu.

Oprócz przejrzystego i zredukowanego wyglądu zewnętrznego i wewnętrznego, przyczynia się do tego również całościowe doświadczenie użytkownika związane ze światłem, ruchem, interakcją i dźwiękiem. Unikalne, typowe dla MINI wrażenia płynące z wnętrza są zapewnione przez powierzchnie wykonane z dzianiny pochodzącej z recyklingu, ze świeżymi kontrastami kolorystycznymi oraz płynną koncepcję sterowania cyfrowego z nowym wyświetlaczem OLED w centralnym zestawie wskaźników. Ponadto w modelach elektrycznych nowej generacji po raz pierwszy zastosowano niezależny projekt dźwięku, aby uzyskać emocjonalnie silne dźwięki jazdy i autentyczne tło dla nowych trybów Experience.

Nowa interpretacja kreatywnego wykorzystania przestrzeni.

MINI Concept Aceman ucieleśnia w swoim wyglądzie zwinność i pewność siebie. Łączy on cechy dwóch najbardziej uznanych modeli marki, MINI Cooper i MINI Countryman, tworząc nowoczesną interpretację modelu crossover.

Koncepcja samochodu elektrycznego umożliwia powrót do tradycyjnych wartości MINI w myśl tradycyjnej zasady kreatywnego wykorzystania przestrzeni — mówi Oliver Heilmer, szef działu designu MINI. — Dzięki temu powstają modele, które nie zajmują wiele miejsca na drodze, a jednocześnie oferują większy komfort, większą wszechstronność i więcej emocji niż kiedykolwiek wcześniej.

Funkcjonalna, dwubryłowa konstrukcja z krótkimi zwisami zapewnia maksymalną przestrzeń dla pasażerów i bagażu na minimalnej powierzchni. MINI Concept Aceman posiada czworo drzwi i dużą klapę tylną, a we wnętrzu znajduje się pięć miejsc siedzących.

Przy długości zewnętrznej 4,05 m, szerokości 1,99 m i wysokości 1,59 m MINI Concept Aceman prezentuje typowe dla marki proporcje w wyjątkowo atrakcyjnej odsłonie. Klasyczny trzyczęściowy podział karoserii, panoramiczne okna dookoła pojazdu i dach zostały zinterpretowane na nowo. Płynne przejście między karoserią pojazdu a powierzchniami szklanymi optymalizuje właściwości aerodynamiczne. Wyrazista i zredukowana stylistyka MINI Concept Aceman pozbawiona jest chromowanych listew, które występowały we wcześniejszych generacjach modeli. Szerokie obramowania na dole karoserii, silnie podkreślone nadkola, duże obręcze kół, charakterystyczny bagażnik dachowy, jak również pas przedni i tylny w stylu osłony podwozia podkreślają solidne właściwości modelu crossovera zapewniającego frajdę z jazdy w mieście.

Przód pojazdu o silnej prezencji i indywidualnych akcentach.

Wyprostowany przód nadaje MINI Concept Aceman zdecydowany wygląd i silną prezencję. W związku z charakterystyką crossovera i elektrycznym napędem typowe dla marki cechy stylistyczne zostały zinterpretowane na nowo. Na środku przedniej części pojazdu znajduje się otoczony czystymi powierzchniami element atrapy chłodnicy, którego tradycyjny sześciokątny kształt został przekształcony w ośmiokątny kontur. Nowa stylistyka jest podkreślana przez podświetlone obramowanie. Konturowe oświetlenie diodowe w jasnozielonym odcieniu zapewnia efektowną oprawę świetlną jako światła do jazdy zarówno dziennej, jak i w nocy.

Środkowy element atrapy chłodnicy MINI Concept Aceman jest całkowicie zamknięty. W jego górnej części znajdują się matrycowe moduły diodowe, które tworzą imponujące efekty światła powitalnego.

Reflektory MINI Concept Aceman mają również niezależną formę, która odbiega od klasycznego okrągłego kształtu. Światła dzienne w postaci ciągłego oświetlenia konturowego podkreślają niezależny charakter samochodu. Kontur świateł jest kontynuowany na powierzchniach zewnętrznych pokrywy przedniej. Dzięki temu ekspresja jest jeszcze silniejsza.

Jasno zaprojektowane powierzchnie z precyzyjnymi konturami.

Podobnie jak maska także nadkola mają płaskie, geometryczne powierzchnie. Również to jest wyrazem wyrazistego designu w nowym stylu MINI. Dodatkowo precyzyjne krawędzie nadają strukturę ciasnym powierzchniom karoserii. W połączeniu z mocnymi proporcjami i wyprostowanym przodem, ta „ostrość” pomaga MINI Concept Aceman osiągnąć postępową interpretację solidności i wszechstronności charakterystycznej dla modelu crossover.

Ukośny kontur pod słupkami A przypomina spoiny spawalnicze w klasycznym Mini. Pomiędzy przednimi i tylnymi nadkolami kształt powierzchni i linie tworzą ekscytującą sylwetkę, która nadaje profilowi MINI Concept Aceman dynamiczny wyraz. Intensywnie podkreśla to potężne tylne nadkola. Są one dodatkowo podkreślone przez charakterystyczne linie konturowe, pierwsze tego typu w MINI. Unoszą się one dynamicznie w części przedniej, rozciągają się przez cały bok, po czym gwałtownie opadają, zapewniając żywą grę świateł i cieni w widoku bocznym. Progi lakierowane w kolorze matowej zieleni, które są szczególnie wydatne w okolicy drzwi, nadają pojazdowi sportowy wygląd.

Charakterystyczne elementy z dbałością o szczegóły i typową dla MINI nutą.

Wyrazisty wygląd nadwozia łączy się z charakterystycznymi elementami, które sygnalizują dbałość o szczegóły, a jednocześnie zachwycają typową dla MINI nutą. Powtarzającym się elementem jest kontur podłużnego otworu, który charakteryzuje między innymi klamki po raz pierwszy w MINI zlicowane z drzwiami, a także lusterka zewnętrzne i logo MINI w dolnej części drzwi. Równie charakterystyczny wzór Union Jack, nawiązujący do brytyjskich korzeni marki, jest widoczny zarówno na tylnych światłach, jak i na solidnym bagażniku dachowym.

Przestrzeń w obszernych nadkolach MINI Concept Aceman wypełniają 20-calowe obręcze kół ze stopów lekkich. Trójkątny kształt w środku obręczy, który nadaje szprychom wizualną głębię i dynamikę, jest specjalnym elementem graficznym, który można rozpoznać dopiero po chwili.

Atletyczne ramiona, mocny tył.

Obszerne powierzchnie i poziome linie nadają tyłowi MINI Concept Aceman mocny i nowoczesny wygląd z wyraźnym akcentem na szerokość pojazdu. Efekt ten jest wzmocniony przez wyraźne wgłębienie na przejściu między nadwoziem a elementami okien, które optymalizuje właściwości aerodynamiczne pojazdu i pomaga uzyskać wyraźną, atletyczną linię ramion. W widoku z tyłu tworzy to typowy dla MINI kaskadowy kształt, który stopniowo poszerza się w kierunku jezdni. Ciemny spojler dachowy i szklana powierzchnia tylnej szyby jeszcze bardziej potęgują to wrażenie, ponieważ wizualnie znikają w tle.

Typowo pionowe tylne lampy MINI stanowią ciekawy kontrast z czystymi poziomymi powierzchniami. Podobnie jak element atrapy chłodnicy w przedniej części pojazdu i wnętrze reflektorów są one wyposażone w matrycowe jednostki diodowe, które w zależności od sytuacji umożliwiają różne efekty świetlne. Szerokie obramowanie utrzymane w ciemnym kolorze na dolnym brzegu pasa tylnego oraz wbudowana pośrodku atrapa osłony podwozia wskazują na wszechstronne cechy modelu crossovera.

Wymowne lakiery nadające pojazdowi żywy charakter.

Młodzieńczy, żywy charakter MINI Concept Aceman podkreśla wyrazisty lakier i stylowo dobrany kontrastujący kolor dachu. Lakier w wersji Icy Sunglow Green, czyli jasny turkusowy odcień z domieszką złota, ma odcień, który może być postrzegany z różną intensywnością w zależności od padania światła i perspektywy. Dzięki temu w imponujący sposób podkreśla subtelną trójwymiarowość powierzchni i linii zewnętrznych. Dach MINI Concept Aceman jest polakierowany na tradycyjny metalizowany kolor British Racing Green. Podobnie jak dach, ciemnozielone listwy na dolnej krawędzi nadwozia i na nadkolach stanowią atrakcyjny kontrast z jasnym lakierem nadwozia. Neonowozielone kolorowe smugi zapewniają żywy efekt głębi.

Bagażnik dachowy jest wyposażony w zielone pasy mocujące i opalizującą powłokę, która tworzy metaliczny połysk w szerokim spektrum kolorów: niebieskim, turkusowym, zielonym i fioletowym. Na obręczach kół ze stopów lekkich podstawowy kolor granatowy połączono z niebieskoszarymi powierzchniami szprych. Elementy atrapy osłony podwozia z przodu i z tyłu MINI Concept Aceman utrzymane są w kolorze błękitu królewskiego. Ponadto pas przedni i tylny wyposażony jest w dwa charakterystyczne głośniki, które przyciągają uwagę nie tylko dźwiękiem, ale i wyglądem. Głośniki, które wzbogacają powitanie o dźwięk charakterystyczny dla danego modelu, mają przyciągające uwagę różowopomarańczowe lakierowanie.

Wnętrze: MINImalizm na nowo.

Również we wnętrzu MINI Concept Aceman dominuje zminimalizowana stylistyka o prostych kształtach i precyzyjnie wykonanych detalach. Łączy w sobie innowacyjną technologię ze zinterpretowanymi a nowo typowymi dla MINI cechami stylistycznymi.

Deska rozdzielacza samochodu koncepcyjnego jest konsekwentnie zredukowana do minimum, tak jak to miał na myśli projektant klasycznego Mini zaprezentowanego w 1959 roku. Alec Issigonis zaprojektował wnętrze, w którym oprócz foteli, kierownicy i dźwigni biegów do przeżycia niezrównanej frajdy z jazdy wystarczył tylko centralny, okrągły instrument i pas przełączników.

We wnętrzu MINI Concept Aceman skupiamy się na zredukowanym wyglądzie w połączeniu z wysokiej jakości materiałami i przyjaznymi kolorami. Cyfryzacja umożliwia nam korzystanie z niewielu elementów obsługi przy jednoczesnej maksymalizacji wrażeń w sposób typowy dla MINI — wyjaśnia Oliver Heilmer. — Cała stylistyka koncentruje się na zapewnieniu pasażerom holistycznego doświadczenia wnętrza.

Szerokie i łagodnie zakrzywione powierzchnie w obszarze boczków drzwi i deski rozdzielczej dają poczucie dużej przestrzeni. Duży panoramiczny szklany dach MINI Concept Aceman przyczynia się do stworzenia jasnego wnętrza. Jego szklana powierzchnia jest podzielona przez poprzeczne i ukośne listwy bagażnika dachowego, którego struktura nawiązuje do motywu flagi Union Jack i przypomina o pochodzeniu marki, gdy spoglądamy z wnętrza na niebo.

Deska rozdzielcza to płaski element w stylu soundbaru, który rozciąga się na całą szerokość wnętrza przed fotelami przednimi. Delikatne powierzchnie z dzianiny tworzą we wnętrzu MINI Concept Aceman nowoczesną i przytulną atmosferę. Deska rozdzielcza jest połączona ze strukturą nośną, która, podobnie jak bagażnik dachowy, nawiązuje do wzoru Union Jack, podkreślając w ten sposób harmonię pomiędzy stylistyką zewnętrzną i wewnętrzną.

Centralny zestaw wskaźników i przełączniki: typowa dla MINI harmonia cyfrowych i analogowych elementów obsługi.

Deska rozdzielcza, która w centralnej części wnętrza sięga wyjątkowo daleko, stanowi idealne miejsce dla centralnego zestawu wskaźników, który łączy w sobie wszystkie funkcje zestawu wskaźników i monitora pokładowego w postaci okrągłego wyświetlacza OLED. Pod dużym ekranem tradycyjnie umieszczono listwę przełączników. W unikatowej i typowej dla MINI formie połączono sterowanie dotykowe za pomocą najnowocześniejszej technologii cyfrowej z funkcjonalnością analogową za pomocą fizycznych przełączników.

Nowo zaprojektowane przełączniki służą do obsługi hamulca postojowego, zmiany biegów, aktywacji i dezaktywacji napędu, wyboru trybu Experience oraz regulacji głośności systemu audio. Aby zapewnić najbardziej intuicyjną obsługę, każdy z przełączników jest indywidualnie zaprojektowany jako pokrętło lub przełącznik.

Okrągły wyświetlacz OLED jako innowacyjny interfejs użytkownika.

Dzięki nowej interpretacji charakterystycznego centralnego zestawu wskaźników, typowy dla MINI sposób wyświetlania i obsługi osiągnął nowy poziom. MINI jest pierwszym na świecie producentem samochodów, który prezentuje okrągły wyświetlacz OLED zajmujący całą powierzchnię centralnego zestawu wskaźników. Technologia OLED nadaje wyświetlaczowi wyjątkowo wysoką jakość i umożliwia wyświetlanie silnych kontrastów i głębokich czerni. Interfejs użytkownika wyróżnia się ponadto całkowicie nową grafiką, nowoczesnym wyglądem i atrakcyjnie zaprojektowanymi widżetami. Wyświetlacz i system sterowania w samochodzie seryjnym będą oparte na najnowszej generacji systemu operacyjnego MINI, który po raz pierwszy jest oparty na oprogramowaniu Android Open Source Project (AOSP). Umożliwia to szczególnie wszechstronne rozszerzenie oferty cyfrowej w samochodzie.

Kolejną ciekawostką jest obszar wyświetlania, który rozciąga się poza centralny zestaw wskaźników. Dzięki projekcji ruchomych obrazów zawartość systemu sterowania może być przeniesiona na całą deskę rozdzielczą, tworząc unikalne cyfrowe wrażenia, które rozciągają się aż po boczki drzwi. Projekcja pozwala na nieskończoną różnorodność prezentacji – od ostro zarysowanej mapy po rozproszone obrazy chmur. Kolorystyce i nastrojowi oświetlenia projekcji towarzyszą odpowiednie sekwencje dźwiękowe.

Trzy nowe tryby Experience, aby w pełni doświadczyć pojazdu.

Nowe możliwości indywidualizacji i personalizacji wrażeń z jazdy we wnętrzu MINI Concept Aceman powstają dzięki innowacyjnym trybom Experience. Składają się na nie specjalne pokazy i zestawienia kolorystyczne, które są wyświetlane na centralnym zestawie wskaźników i za pomocą projekcji wewnętrznych, oraz odpowiednia oprawa dźwiękowa.

Tryb Personal umożliwia użytkownikowi przeniesienie dowolnego motywu na wyświetlacz OLED. Tę nowatorską formę personalizacji uzupełnia ruchoma projekcja obrazu na desce rozdzielczej, przedstawiająca na przykład formacje chmur, fale oceaniczne lub lśniącą powierzchnię wody w basenie. Wybrana projekcja jest podkreślana każdorazowo za pomocą pasującego dźwięku.

Tryb Pop-Up w MINI Concept Aceman zaprasza do podróży pełnej zaskakujących momentów. Na podstawie kategorii wybranej przez użytkownika system sugeruje odpowiednie miejsca docelowe w nawigacji i wyświetla wskazówki dotyczące trasy na wyświetlaczu OLED oraz poprzez projekcję na desce rozdzielczej. Na przykład w kategorii „Przygoda” można wybrać atrakcyjny sposób spędzania wolnego czasu, w kategorii „Smak” – popularną restaurację, a w kategorii „Modne” – miejsce, w którym aktualnie odbywają się szczególnie popularne imprezy. Dla każdej kategorii odtwarzane są specyficzne dźwięki, które jeszcze bardziej zwiększają oczekiwanie na nadchodzące wydarzenia.

Tryb Vivid umożliwia interaktywne kształtowanie obszaru wyświetlania na wyświetlaczu OLED i przyległych powierzchniach. Jest to innowacyjna funkcja rozrywkowa, z której można korzystać zarówno w czasie krótkich przerw podczas postoju na światłach, jak i podczas ładowania akumulatora wysokonapięciowego. Dotykając ekranu na centralnym zestawie wskaźników, użytkownik może tworzyć kolorowe „bąbelki” z elementów napisu „Aceman” i przesuwać je w lewo i w prawo na desce rozdzielczej. Litery mają swój własny algorytm ruchu i wchodzą w interakcje ze sobą w trakcie projekcji, nakładając się na siebie i tworząc różne kształty graficzne i wzory. Zabawny moment trybu Vivid jest podkreślony przez eksperymentalne dźwięki, które stale zmieniają się w rytm interakcji między użytkownikiem a pojazdem.

Powitanie z MINI Companion.

Nowo opracowane doświadczenie użytkownika MINI Concept Aceman oferuje holistyczne doświadczenie oświetlenia i dźwięku zrealizowane za pomocą technologii cyfrowej z płynnym przejściem między wyglądem zewnętrznym a wnętrzem. Umożliwia to intensywne doświadczanie różnych stanów pojazdu i interakcji z pasażerami. Reflektory i element atrapy chłodnicy, centralny zestaw wskaźników i projekcje współpracują ze sobą w precyzyjny sposób.

Na zewnątrz znajduje się pokaz świetlny, w którym MINI Companion jest wyświetlany jako animacja oparta na czujnikach. Gdy tylko ktoś zbliża się do MINI Concept Aceman, z przodu pojazdu pojawia się chmura światła, która staje się coraz jaśniejsza podczas podchodzenia do pojazdu. Jednocześnie z głośników zewnętrznych emitowany jest interaktywny dźwięk, którego intensywność zależy również od odległości między pojazdem a użytkownikiem. Gdy pojazd zostaje otwarty, matrycowe moduły diodowe wyświetlają grafikę Union Jack na powierzchni atrapy chłodnicy. W tym samym czasie rozświetla się obramowanie atrapy chłodnicy, a matryca diodowa prawego reflektora „puszcza oczko” do użytkownika. Animacji świetlnej towarzyszy niepowtarzalna sekwencja dźwiękowa. Składa się z czterech dźwięków, które reprezentują po jednej literze z nazwy marki MINI. Sekwencja jest określana jako Earcon, który, podobnie jak ikona optyczna, służy jako stały symbol pewnych wydarzeń lub informacji.

Po otwarciu drzwi na powierzchni podłogi w strefie wejściowej wyświetlany jest kolorowy element graficzny. W tym samym czasie na okrągłym wyświetlaczu centralnego zestawu wskaźników można zobaczyć „wybuch kolorów” w postaci promieniście rozmieszczonych, maksymalnie powiększonych pikseli, którym towarzyszy podobna wielobarwna projekcja skierowana z podsufitki na deskę rozdzielczą i boczki drzwi. Scenariusz powitalny uzupełniają słowa „Hey Friend” na wyświetlaczu oraz sferyczny dźwięk, w którym nakładające się na siebie głosy i sekwencje muzyczne tworzą wrażenie radosnego spotkania, które będzie miało miejsce podczas najbliższej jazdy MINI Concept Aceman.

Postępowa koncepcja kolorów i materiałów we wnętrzu.

Purystyczny design wnętrza łączy się z koncepcją kolorów i materiałów opracowaną specjalnie dla MINI Concept Aceman. Wnętrze charakteryzują innowacyjne, wysokiej jakości materiały dobrane z myślą o zrównoważonym rozwoju. Ciekawe kontrasty kolorystyczne przyciągają wzrok na minimalistycznych boczkach drzwi i w obszarze deski rozdzielczej. W tym przypadku podstawowy kolor tła – zieleń khaki – został połączony z obrzeżami z dzianiny wykonanej z poliestru pochodzącego z recyklingu w kolorze jasnoszarym z lekkim odcieniem niebieskiego, z precyzyjnie rozmieszczonymi ozdobnymi szwami.

Fotele MINI Concept Aceman wyróżniają się dyskretną geometrią i zintegrowanymi zagłówkami. Tym bardziej na pierwszy plan wysuwają się materiały, z których są wykonane, a także kolorystyka i wzory graficzne. Dzięki połączeniu płaskiej dzianiny tekstylnej, aksamitu i splotu waflowego, nieproporcjonalnego wzoru w pepitkę oraz wyszywanych grafik X i O, na powierzchniach siedzeń powstaje żywy, trójwymiarowy wygląd. MINI Concept Aceman w nowatorski sposób prezentuje ogromny potencjał powierzchni tekstylnych dla nowoczesnych form ekspresji wzorniczej.

Przeniesienie dźwigni biegów i przycisków hamulca postojowego daje wolną przestrzeń między siedzeniami kierowcy i pasażera. W MINI Concept Aceman zastosowano elastyczną konsolę środkową, która rozciąga się na tylną część nadwozia w sposób przejrzysty i sprawiający wrażenie unoszącej się w powietrzu. Powierzchnia konsoli środkowej oferuje możliwość dowolnego rozmieszczenia schowków, bezprzewodowej ładowarki do smartfona, uchwytów na kubki lub innych elementów.

Konsekwentna rezygnacja z chromu i skóry.

Z chromowanych elementów zrezygnowano całkowicie nie tylko w wyglądzie zewnętrznym MINI Concept Aceman, ale także w jego wnętrzu. Zamiast tego na przykład struktura nośna deski rozdzielczej z opalizującą powłoką, analogiczną do tej na dachu, tworzy wysokiej jakości, indywidualny akcent wewnętrzny.

Podobnie jak fotele, boczki drzwi i wszystkie inne powierzchnie wewnętrzne, kierownica MINI Concept Aceman również nie zawiera skóry. Obręcz kierownicy jest obszyta ciemnozielonym aksamitnym welurem, który zapewnia wyjątkowo przyjemne wrażenia dotykowe. Przyciski wielofunkcyjne są wbudowane pod podświetloną powierzchnią materiałową. Napis „Aceman” i solidny pas tworzą na godzinie szóstej kolumnę kierownicy.

Pierwsza publiczna prezentacja na targach gamescom 2022 w Kolonii.

MINI Concept Aceman zostanie po raz pierwszy zaprezentowany publicznie na targach gier komputerowych i wideo gamescom 2022 w Kolonii. Międzynarodowe spotkanie twórców, wydawców, ekspertów i fanów gier oraz e-sportu rozpocznie się 23 sierpnia 2022 roku transmisją na żywo i potrwa do 28 sierpnia 2022 roku w Centrum Targów w Kolonii.

 

Reklama