Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Aktualności

Nissan otworzył w Polsce zamówienia na pełną gamę elektrycznego crossovera-coupé ARIYA – znamy ceny

Klienci mogą już wybierać spośród pełnej gamy flagowego elektrycznego crossovera. Pełny cennik nowego Nissana ARIYA ujawniony

Klienci mogą zdecydować się na zakup samochodu z rocznika 2022 lub 2023. Po ogromnym zainteresowaniu, jakim cieszyła się ograniczona oferta przedsprzedażowa, zamawiający mają teraz możliwość wyboru spośród wszystkich dostępnych wersji, kolorów oraz opcji wyposażenia.

Modela ARIYA jest kluczowym elementem strategii elektryfikacyjnej Nissana. Ten flagowy samochód elektryczny pozwoli marce zdobyć nowych klientów, którzy są świadomi ekologicznie, a jednocześnie poszukują w motoryzacji nadzwyczajnych emocji. Dzięki wyróżniającemu się wzornictwu, ponadprzeciętnemu poziomowi wykończenia wnętrza oraz duszy zakorzenionej w japońskiej filozofii, ARIYA będzie idealnym wyborem dla osób wymagających od samochodu elektrycznego „czegoś więcej”.

ARIYA już w podstawowej odmianie Advance z akumulatorem o pojemności 63 kWh w cenie 209 900 zł oferuje zasięg do 403 km i bogate wyposażenie, w którego skład wchodzi m.in. system ProPILOT z Navi-Link, podgrzewane i elektrycznie regulowane fotele przednie i kierownica, światła przednie w technologii Full LED, system inforozrywki NissanConnect z obsługą Apple CarPlay i Android Auto, podgrzewana szyba przednia, system kamer 360° czy elektrycznie sterowana klapa bagażnika. Wersja ta będzie idealnym wyborem dla osób, które na co dzień poruszają się głównie w obrębie aglomeracji miejskiej, a szukają elektrycznego crossovera o podwyższonym standardzie.

Dla klientów pokonujących samochodem większe odległości idealnym wyborem będzie ARIYA z akumulatorem o pojemności 87 kWh zapewniającym zasięg do 533 km. Samochód taki dostępny jest w podstawowej wersji wyposażenia Advance w cenie 242 900 zł, która to kwota mieści się w limicie rządowej dotacji na zakup samochodu elektrycznego w programie Mój Elektryk dla klientów biznesowych – wysokość dopłaty, o którą mogą ubiegać się przedsiębiorcy, sięga nawet 27 000 zł.

Zarówno ARIYA z akumulatorem o pojemności 63 kWh, jak i 87 kWh, dostępne są również w bogatszej wersji wyposażenia Evolve. W stosunku do odmiany Advance oferuje ona m.in. adaptacyjne reflektory przednie Full LED, system nagłośnienia BOSE® z 10 głośnikami, elektrycznie przesuwaną konsolę centralną, wentylowane fotele przednie z pamięcią regulacji czy wyświetlacz przezierny Head-up. Samochód taki, w cenie 226 900 zł za odmianę z mniejszym akumulatorem oraz 259 900 zł za wersję 87 kWh, będzie idealnym rozwiązaniem dla osób wymagających od pojazdu maksymalnego poziomu komfortu i bezkompromisowego wyposażenia.

W roku 2023, po tym jak zrealizowane zostaną wszystkie zamówienia przedsprzedażowe, do klientów trafi również kolejny przydział egzemplarzy topowej odmiany Nissana ARIYA z akumulatorem o pojemności 87 kWh oraz rewolucyjnym napędem na cztery koła e‑4ORCE. Zespół napędowy o mocy 301 KM pozwoli rozpędzić samochód od 0 do 100 km/h w czasie 5,7 s i umożliwi przejechanie na jednym ładowaniu nawet do 500 km. Samochód dostępny będzie w cenie 264 900 zł za odmianę Advance oraz 286 900 zł za wersję Evolve.

Pełna gama modelu ARIYA to również niedostępne w ofercie przedsprzedażowej kolory tapicerki. Dla odmiany Advance bez dodatkowej dopłaty dostępne jest kremowe wykończenie wnętrza materiałem i skórą ekologiczną, a kabina wersji Evolve za dopłatą może zostać wykończona niebiesko-szarą tapicerką ze skóry Nappa oraz ekologicznej. ARIYA Evolve opcjonalnie otrzymać może również 20’’ felgi ze stopów metali lekkich z nakładkami aerodynamicznymi.

Do Nissana ARIYA we wszystkich wersjach oferowany jest również opcjonalny pakiet przeglądów serwisowych gwarantujący stałe koszty na podstawowe czynności przeglądowe przez wybrany okres. W ofercie znajdują się również domowe ładowarki Wallbox w konkurencyjnej cenie już od 3 613 zł. W przypadku zakupu ładowarki Nissan zapewnia także doradztwo i pomoc w procesie instalacji poprzez wieloletniego partnera – firmę RAWICOM. Szczegóły oferty dostępne są u autoryzowanych dealerów Nissana.

Nissan oferuje również możliwość promocyjnego finansowania w ramach kredytu lub leasingu Nissan Select. Przykładowo, za samochód w wersji Evolve z akumulatorem o pojemności 63 kWh w leasingu Select dla przedsiębiorców klient zapłaci już od 2 215 zł netto miesięcznie, podczas gdy rata za taki pojazd w kredycie Select dla klienta indywidualnego wyniesie od 2 600 zł brutto za miesiąc.*

Cieszymy się, że nadszedł czas, gdy możemy zaoferować klientom w Polsce pełną gamę naszego flagowego elektrycznego crossovera, z którego jesteśmy niezwykle dumni. Jest to dla nas model strategicznie bardzo ważny, otwierający nowy rozdział w historii samochodów elektrycznych naszej marki. Dla klientów decydujących się na jego zakup może być to pierwszy kontakt z marką Nissan, która dzięki temu otworzy się na zupełnie nowe grupy odbiorców. Mamy nadzieję, że szeroki wachlarz dostępnych wersji wyposażenia oraz odmian układu napędowego zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, a ARIYA dostarczy im wielu pozytywnych emocji” – powiedział Maciej Klenkiewicz, dyrektor zarządzający Nissan Sales Central & Eastern Europe.

 

 

Reklama