Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Aktualności

Kia prezentuje szkice modelu XCeed nowej generacji

Kia zaprezentowała pierwsze szkice nowego kompaktowego crossovera XCeed, przed jego debiutem w przyszłym tygodniu.

Odświeżony model otrzymał nowy, jeszcze bardziej wyrazisty wygląd zewnętrzny, ulepszone wnętrze, nową wersję wyposażenia GT-Line o sportowym stylu oraz wydajne i zelektryfikowane układy napędowe.

XCeed, najlepiej sprzedający się model rodziny Ceed, został doceniony przez klientów za podwyższoną pozycję za kierownicą, dynamiczne właściwości jezdne i codzienną funkcjonalność. Szeroki zakres ulepszeń sprawia, że XCeed stanie się jeszcze bardziej kuszącą propozycją w bardzo popularnej klasie crossoverów segmentu C. Liczne nowe detale nadwozia oraz wnętrza podkreślają ich stylowy charkter. Po raz pierwszy XCeed będzie dostępny w wersji GT-Line. Nowa wersja wyposażenia łączy śmiałe detale stylistyczne znane z crossoverów ze sportowym klimatem dynamicznych hatchbacków.

Debiut nowego XCeeda przyspiesza przemianę marki Kia w dostawcę zrównoważonych rozwiązań z zakresu mobilności. Nowa generacja kompaktowego crossovera oferuje gamę wydajnych zelektryfikowanych układów napędowych, w tym wersje mild-hybrid (MHEV) i hybrydową typu plug-in hybrid (PHEV). Najnowsze zaawansowane technologie z zakresu bezpieczeństwa, łączności i multimediów zwiększają zarówno wszechstronność, jak i przyjemność z prowadzenia XCeeda.

Nowy XCeed zostanie zaprezentowany w mediach społecznościowych na kanałach marki Kia w poniedziałek, 18 lipca, o godzinie 9:00. Sprzedaż w Polsce rozpocznie się już za kilka tygodni.

Reklama