Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Aktualności

Audi urbansphere concept – wkrótce premiera nowego modelu

Rodzina nowych pojazdów koncepcyjnych Audi powiększa się o kolejny model: Po Audi skysphere concept i Audi grandsphere concept, marka z czterema pierścieniami w logo przedstawia Audi urbansphere concept.

Rodzina pojazdów koncepcyjnych sphere to spojrzenie w przyszłość designu Audi i emanacja tego, jak marka definiuje progresywną mobilność premium przyszłości. Audi urbansphere concept powstało specjalnie z myślą o potrzebach klientów w chińskich megamiastach. W miejscach, gdzie brakuje przestrzeni osobistej, samochód koncepcyjny oferuje największe wnętrze spośród wszystkich dotychczasowych modeli Audi.

 

Prezentacja Audi urbansphere concept – podobnie jak wcześniej Audi skysphere concept i Audi grandsphere concept – odbędzie się online. Ten nowy samochód studyjny, podobnie jak dwa wcześniejsze modele, został konsekwentnie zaprojektowany od wewnątrz do zewnątrz.

Światowa premiera samochodu odbędzie się w ramach
Celebration of Progress
19 kwietnia o godz. 12.00

Podczas premiery online, członek zarządu AUDI AG ds. sprzedaży i marketingu Hildegard Wortmann, członek zarządu AUDI AG ds. rozwoju technicznego Oliver Hoffmann oraz szef marki Audi Henrik Wenders, opowiedzą o tym kolejnym kroku na drodze transformacji marki Audi.

Wspólnie z designerem Garym Telaakiem pokażą, jak zautomatyzowana jazda przekształca wnętrze pojazdu w mobilny świat doznań, w którym nie ma kierownicy, pedałów i wyświetlaczy. Studyjny pojazd, który powstał w ścisłej współpracy biur projektowych Audi w Pekinie i w siedzibie głównej marki w Ingolstadt, jest pierwszym samochodem marki Audi odzwierciedlającym życzenia i doświadczenia chińskich klientów. Dokumentuje jednocześnie sposób, w jaki Audi interpretuje samochód jako trzecią przestrzeń życiową. Całość cyfrowej prezentacji moderował będzie Steven Gätjen.

Premiera będzie transmitowana na oficjalnym kanale Audi na YouTube – (https://www.youtube.com/c/Audi/about)

Reklama