Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Aktualności

Kierowcy chwalą Niro EV – J.D. Power przeprowadziło ankietę wśród ponad 8000 właścicieli samochodów elektrycznych

Już drugi rok z rzędu Kia Niro EV zajęła pierwsze miejsce w badaniu J.D. Power w kategorii „samochodów elektrycznych popularnych producentów aut”.

Aby określić satysfakcję z użytkowania samochodu i prawdopodobieństwo jego ponownego zakupu, firma J.D. Power przeprowadziła ankietę wśród ponad 8000 właścicieli samochodów elektrycznych w Stanach Zjednoczonych. Użytkownicy oceniali takie parametry, jak koszt eksploatacji, zasięg auta, łatwość obsługi, design i przyjemność z jazdy.

Niro odegrało kluczową rolę w elektryfikacji gamy modeli marki Kia, ułatwiając jej przejście na zrównoważoną mobilność dzięki nisko- i bezemisyjnym układom napędowym. Niro EV, od czasu wprowadzenia na rynek w 2017 roku, jest najlepiej sprzedającą się wersją z trzech dostępnych i stale zyskuje na znaczeniu w gamie modeli marki Kia.

Kia oferuje zróżnicowaną gamę modeli, które zapewniają dostęp do wielu atrakcyjnych usług oraz gwarantują doskonałe wrażenia z posiadania” – powiedział Sean Yoon, Prezes i Dyrektor Generalny Kia North America oraz Kia America. „Kolejne zwycięstwo w badaniu J.D. Power wzmacnia wiodącą rolę marki Kia, która przygotowuje się do wprowadzenia kolejnych elektrycznych modeli – hatchbacków, SUV-ów i minivanów – w kilku segmentach rynku. Wszystkie pojawią się w ofercie do 2027 roku. Nowa Kia EV6 dołączyła do Niro w gamie elektrycznych modeli Kia i przyczyniła się do rekordowej sprzedaży w lutym”.

Kia Niro to idealny samochód dla kierowców, którzy poszukują bezemisyjnego auta i jednocześnie nie chcą rezygnować ani z przestronnego wnętrza, ani z designu, ani z zasięgu. Dzięki zasięgowi na energii elektrycznej, który wynosi aż 454 kilometry, funkcjonalnie urządzonemu wnętrzu i maksymalnemu momentowi obrotowemu, wynoszącemu 395 Nm, Niro EV jest idealnym samochodem do zachęcenia ludzi, aby przejść na mobilność elektryczną.

Samochody elektryczne stają się coraz ważniejszą częścią motoryzacyjnego krajobrazu. Dzięki temu, że Niro EV drugi rok z rzędu otrzymało nagrodę za najwyższą satysfakcję z użytkowania w segmencie samochodów elektrycznych popularnych producentów, śmiało można powiedzieć, że Kia przekracza oczekiwania właścicieli aut elektrycznych” – powiedział Brent Gruber, Senior Director, Global Automotive w J.D. Power.

Kia ogłosiła niedawno, że nowe Niro zostanie wprowadzone na rynek w połowie 2022 roku. Samochód będzie bazował na zaletach obecnego, bardzo popularnego modelu i charakteryzował się zarówno nowoczesną stylistyką, jak i zaawansowanymi funkcjami

Reklama