Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Aktualności

Nowy elektryczny Megane E-Tech – dynamiczny hatchback o eleganckiej linii

Wprowadzany właśnie na rynek Nowy Megane E-Tech elektryczny jest pierwszym modelem Renault „generacji 2.0”, otwierającym nowy rozdział elektrycznej rewolucji rozpoczętej przez markę ponad dziesięć lat temu.

Połączony ze światem, zintegrowany zarówno z ekosystemem elektrycznym, jak i z cyfrowym ekosystemem użytkowników Nowy Megane E-Tech elektryczny symbolizuje również początek zapowiadanego przez Renault mocnego powrotu do segmentu samochodów kompaktowych (segment C).

Renault i samochody elektryczne to historia rewolucji, która zaczęła się długo przed tym, zanim inni do niej dołączyli. To ponad dziesięcioletnie, niepowtarzalne doświadczenie, potwierdzone ponad 10 miliardami kilometrów pokonanych przez 400 tysięcy sprzedanych samochodów. Renault Group jest pionierem i liderem na rynku samochodów elektrycznych w Europie. A to dopiero początek historii.

Dziś rewolucja elektryczna wyraźnie przyspiesza. Renault jest gotowe w niej uczestniczyć nie tylko z powodu doświadczenia w tej dziedzinie, ale również z racji tego, że jest producentem samochodów z ponad stuletnimi tradycjami. Know-how marki w projektowaniu, produkcji i sprzedaży samochodów, doświadczona i rozbudowana sieć, która stawia na sprzedaż opartą na profesjonalnym doradztwie, a także zapewnia przeglądy i naprawy samochodów w zestawieniu z bogatym doświadczeniem w napędach elektrycznych, stanowi jedyne w swoim rodzaju połączenie przeszłości z przyszłością. Pozwala Renault wspomagać ten nabierający przyspieszenia proces.

Dynamikę zmian wspiera plan strategiczny Renaulution i „nowa fala” marki Renault. Nadchodzi era, w której Grupa Renault stanie się liderem transformacji energetycznej, a samochody elektryczne marki Renault zyskają ogromną popularność i będą źródłem dodatkowych wartości.

Uosobieniem tej historycznej zmiany jest gama modeli Renault wraz z Nowym Megane E-Tech elektrycznym. Ten dynamiczny hatchback o eleganckiej linii, dla którego inspiracją był concept-car MORPHOZ, a zapowiedzią show-car Megane eVision z 2020 roku, przekracza wszelkie oczekiwania. Wyłamuje się z obowiązujących kanonów i przesuwa granice zarówno pod względem designu, wymiarów w stosunku do przestronności wnętrza, jak i uniwersalności dzięki platformie CMF-EV, opracowanej w ramach Aliansu.

Z nowym logo Renault na masce Nowy Megane E-Tech elektryczny jest ucieleśnieniem przemiany marki – symbolizuje świeżość koncepcji w tym kluczowym segmencie rynku i gigantyczny skok naprzód pod każdym względem. Jest jedyny w swoim rodzaju, wyposażony w nowoczesne technologie z wyjątkowym ekranem OpenR, który łączy dane z instrumentów pokładowych z systemem multimedialnym w jednym urządzeniu.

Nowy Megane E-Tech elektryczny to owoc zastosowania najnowszych technologii i planu Renaulution. To pierwszy model w 100% „made in ElectriCity” – stworzony w nowym, wiodącym w Europie kompleksie przemysłowym produkującym samochody elektryczne, utworzonym przez Renault Group na północy Francji. Na przedniej szybie widać sylwetkę koguta, symbol Francji, który przypomina, że mamy do czynienia z samochodem zaprojektowanym i wyprodukowanym w kraju nad Loarą. Nowy Megane E-TECH elektryczny, produkowany w sercu Europy z europejskich podzespołów (które stanowią 70% masy samochodu) jest kompaktowym autem elektrycznym stworzonym z myślą o europejskich klientach.

Reklama