Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Aktualności

Wirtualna premiera elektrycznej ŠKODY ENYAQ COUPÉ iV już dzisiaj

ŠKODA dodaje pełne elegancji coupé do rodziny elektrycznego modelu ENYAQ iV. Światowa premiera modelu ENYAQ COUPÉ iV odbędzie się w poniedziałek, 31 stycznia, o godzinie 16:00.

Elektryczny SUV zostanie zaprezentowany na specjalnie przygotowanej platformie https://skoda-virtual-event.com/, na której już teraz zamieszczonych jest kilka zwiastunów wideo, które wprowadzają w klimat premiery. Dodatkowo wydarzenie będzie można śledzić na kanałach społecznościowych marki, na platformach Facebook i Twitter oraz na stronie internetowej ŠKODA Storyboard.

ŠKODA rozszerza swoją pierwszą całkowicie elektryczną serię modeli ENYAQ iV opartą na modułowej platformie dla pojazdów elektrycznych MEB Grupy Volkswagen o nową ŠKODĘ ENYAQ COUPÉ iV. Światowa premiera emocjonującego modelu odbędzie się 31 stycznia o 16:00 w formacie online.

Zainteresowani mają już teraz możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanej platformy https://skoda-virtual-event.com/. W oczekiwaniu na premierę można zapoznać się z dostępnymi zwiastunami wideo, w których występują Thomas Schäfer, Dyrektor generalny marki ŠKODA, oraz inni członkowie zarządu. Cztery filmy będą publikowane jeden po drugim w oczekiwaniu na wydarzenie.

Reklama