Połącz się z nami

Cześć, wpisz to czego szukasz

Aktualności

PEUGEOT 308 HYBRID debiutuje w salonach sprzedaży w Polsce

Nowy PEUGEOT 308, który znalazł się w finale konkursu Car of the Year 2022, jest już w Polsce.

Ten najnowszy model spod znaku lwa można zarówno obejrzeć w salonach sprzedaży, jak i umówić się na jazdę testową, między innymi w czasie Dni Otwartych, organizowanych w dniach 14-15.01 oraz 21-22.01.

Rusza też multimedialna, ogólnopolska kampania reklamowa promująca nowego PEUGEOT 308, która pojawi się miedzy innymi w telewizji, internecie, prasie, radiu oraz na billboardach. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom, natomiast materiały kreatywne zostały przygotowane przez OPEN, w którego skład wchodzą Energy BBDO Warszawa i EG+.

Nowy PEUGEOT 308 HYBRID wyrazem nowej tożsamości marki

Nowy PEUGEOT 308 jest pierwszym samochodem seryjnym prezentującym nowe logo – symbol nowej tożsamości marki. W ramach rozpoczynającej się kampanii reklamowej nowe logo zostanie wyświetlone na jednym z najwyższych budynków w Warszawie – Warsaw Spire.

Nowy PEUGEOT 308 przyciąga uwagę wyrazistą i zmysłową stylistyką z nowym logo marki, a także zachwyca zaawansowanymi technologiami i doskonałymi parametrami. Zarys jego świateł Full LED ma charakterystyczny dla marki kształt: z przodu w formie pionowej linii, z tyłu w kształcie trzech ostrych kresek.

Reklama

Może Cię również zainteresować

Aktualności

W pierwszej połowie roku 2020, Audi dostarczyło do klientów na całym świecie 17 641 sztuk modelu e-tron.

Aktualności

Po wielu miesiącach zapowiedzi spółka ElectroMobility Poland ujawniła prototypy polskich samochodów elektrycznych

Aktualności

Pierwszy na świecie elektryczny rajdowy puchar jednej marki

Aktualności

Najnowsze badanie przeprowadzone na polskich respondentach przez zespół analityczny InsightOut Lab we współpracy z marką Volkswagen dowodzi, że rozwój rynku fotowoltaicznego może pozytywnie wpłynąć...