Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Aktualności

Hyundai Motor Poland nawiązał współpracę z popularnym programem Onet Rano – Celem współpracy jest promowanie zrównoważonego rozwoju, elektromobilności oraz promowania świadomości ekologicznej

Hyundai Motor Poland nawiązał współpracę z Onet Rano, aby wspólne realizować program z samochodu o napędzie wyłącznie elektrycznym oraz propagować zalety elektromobilności, zrównoważonego rozwoju i świadomości ekologicznej.

Od 10 stycznia każde wydanie Onet Rano, które trwa od godz. 7:55 będzie nadawane z nowego mobilnego studia, za które posłuży wnętrze Hyundaia IONIQ 5. Ten komfortowy SUV pokonuje długie dystanse korzystając wyłącznie z napędu elektrycznego. IONIQ 5 oddaje zaangażowanie marki Hyundai oraz Onet Rano w zrównoważony rozwój i troskę o środowisko, a jego zeroemisyjny tryb jazdy sprawdzi się szczególnie podczas odcinków realizowanych w centrum miasta.

IONIQ 5 to pierwszy model submarki IONIQ, dedykowanej pojazdom elektrycznym. Został zbudowany na platformie Electric Global Modular Platform (E-GMP) – nowej płycie Hyundai Motor Group przeznaczonej dla pojazdów elektrycznych zasilanych akumulatorami. Klienci mogą wybierać pomiędzy dwoma rodzajami akumulatorów – 58 kWh lub 72,6 kWh oraz napędem na wszystkie lub tylne koła. Zgodnie z danymi WLTP wersja z napędem na tylne koła i akumulatorami magazynującymi 72,6 kWh zapewnia maksymalny zasięg jazdy do 481 kilometrów na jednym ładowaniu. IONIQ 5 zapewnia wysoką wydajność i bardzo szybkie ładowanie.

Dzięki instalacji o napięciu 800 V obie wielkości akumulatorów można naładować od 10 do 80% w zaledwie 18 minut na stacjach szybkiego ładowania. Klienci mogą korzystać z technologii Vehicle to Load (V2L) do zasilania i ładowania dowolnego urządzenia elektronicznego podczas jazdy lub postoju, takiego jak laptopy czy hulajnogi. Oprócz szerokiej gamy opcji napędu IONIQ 5 oferuje także niezwykłe wnętrze. Naturalne materiały podkreślają zrównoważony charakter pojazdu. Podczas postoju elektrycznie regulowane przednie fotele mogą odchylać się pod optymalnym, ergonomicznym kątem, zapewniając pasażerom siedzącym na przednich siedzeniach uczucie nieważkości i wsparcie dolnych partii nóg. Bogato wyposażone auto elektryczne ma 12,25-calowe ekrany w kokpicie i system informacyjno-rozrywkowy. Konsola środkowa i tylne siedzenie można przesuwać, aby zapewnić Klientom jeszcze więcej przestrzeni.

Od 5 lat tworzymy projekt, który konsekwentnie zdobywa nowych widzów, odpowiada na ich bieżące potrzeby i pytania, informuje oraz dostarcza emocji z samego rana, w tym szczególnym, mobilnym studiu, które niezmiennie nadaje ton i tworzy niezwykłą atmosferę rozmów. Program nieustannie się zmienia, ale obiecujemy, że jedno się nie zmieni – jakość, energia i pasja twórców programu. Cieszymy się z nowego partnerstwa, które wpisuje się w naszą misję wspierania rozwiązań zrównoważonego rozwoju. – mówi Sabina Lipska Dyrektor Video w Ringier Axel Springer Polska

Hyundai Motor angażuje się w budowę społeczeństwa bezemisyjnego, rozszerzając zobowiązanie do zerowej emisji oraz neutralności węglowej na wszystkie sektory mobilności do 2045 roku. Marka nie tylko wprowadza do oferty kolejne samochody z napędem elektrycznym, ale także, zarówno globalnie, jak i lokalnie realizuje projekty wspierające zrównoważony rozwój. Bardzo się cieszymy, że dzięki partnerstwu z projektem Onet Rano, Hyundai Motor Poland, wspólnie z redakcją programu, będzie miał okazję promować zalety elektromobilności wśród szerokiej grupy polskich odbiorców. Jesteśmy również przekonani, że forma programu umożliwi nam poruszenie wielu ciekawych tematów z obszarów, które Hyundai rozwija na świecie: innowacyjnych technologii mobilności przyszłości, robotyki czy energii wodorowej –  powiedziała Paulina Tycner Kierownik Działu Marketingu i PR Hyundai Motor Poland

Program Onet Rano realizowany będzie przy wsparciu modelu TUCSON Plug-in Hybrid. Samochód będzie wykorzystywany przez ekipę realizatorów, odpowiedzialną za techniczną obsługę programu, która w trakcie emisji podąża za mobilnym studiem nagraniowym.

Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid charakteryzuje się awangardowym designem i został zbudowany w oparciu o najnowocześniejsze technologie, wyznaczając nowe standardy w segmencie kompaktowych SUV-ów. Napęd hybrydowy plug-in zapewnia maksymalną redukcję zużycia paliwa w połączeniu z dużą przyjemnością z jazdy. Podobnie jak w przypadku wszystkich pojazdów hybrydowych, podczas jazdy z niską prędkością nowy TUCSON Plug-in Hybrid jest napędzany wyłącznie silnikiem elektrycznym, co zapewnia cichą jazdę bez zużywania paliwa przez 62 km (w cyklu WLTP).

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka programu Onet Rano w roku 2022. We wnętrzu IONIQ-a 5 wywiady ze znanymi gośćmi prowadzi dziennikarka Onetu, Iwona Kutyna.

Reklama