Połącz się z nami

Cześć, wpisz to czego szukasz

Aktualności

Elektryczny crossover Kia EV6 zostanie zaprezentowany podczas Australian Open 2022

Kia Corporation wspiera Australian Open 2022 (AO22) – prestiżowy turniej tenisowy rangi Grand Slam w regionie Azji i Pacyfiku – serią działań, które podkreślają wizję firmy i jej zaangażowanie w zrównoważoną mobilność.

Jako główny partner AO22, Kia zorganizowała oficjalną ceremonię przekazania samochodów w nowo otwartej Kia Arena w Melbourne Park. W uroczystości wzięli udział kierownicy Kia i Tennis Australia, jeden ze zwycięzców Australian OpenRafael Nadal – oraz mistrz gry w tenisa na wózkach inwalidzkich – Dylan Alcott.

Kia udostępniła organizatorom turnieju flotę 130 samochodów, w tym popularnego SUV-a Sportage, vana Carnival i elektrycznego crossovera EV6. Podczas turnieju rozgrywanego w dniach 17-30 stycznia auta te będą przewozić w komfortowych i bezpiecznych warunkach tenisistów, sędziów i VIP-ów po terenie Melbourne Park.

 

Jako główny partner Australian Open od ponad dwóch dekad, czekamy na rozpoczęcie turnieju, który jest jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń sportowych na świecie” – powiedział Artur Martins, szef marki i obsługi klienta na świecie. „Zgodnie z naszym zobowiązaniem do ochrony środowiska, z przyjemnością współpracujemy z organizacją Tennis Australia oraz z fanami tenisa na świecie, aby dzięki kampanii „Aces for Oceans” chronić wody oceanów. Po każdym asie serwisowym podczas AO i przy udziale fanów w grze online, Kia będzie pomagać osobom, które chcą spełnić tenisowe marzenia. Na rzecz Australian Tennis Foundation przekażemy sprzęt tenisowy wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu”.

Kluczowym wydarzeniem dla AO22 jest inauguracja Kia Arena – stadionu, który może pomieścić 5000 osób. Kia Arena to czwarty co do wielkości stadion Australian Open w Melbourne Park, który oddano do użytku tuż przed rozpoczęciem tegorocznego turnieju.
Kia Arena będzie również wykorzystywana jako miejsce organizacji różnorodnych imprez kulturalnych, sportowych i rozrywkowych poza harmonogramem turnieju.

Dyrektor turnieju Australian Open – Craig Tiley – pochwalił trwającą dwie dekady współpracę między Kią a AO.

Współpraca między Kią a Australian Open jest jedną z najdłuższych w australijskim sporcie. Doceniamy i szanujemy tę wyjątkową relację, która pomogła nam rozwinąć AO w światowej klasy wydarzenie sportowe i rozrywkowe, którym jest dzisiaj” – powiedział Tiley. „Flota samochodów marki Kia, obejmująca nowe, elektryczne modele na 2022 rok, stała się kultowym symbolem AO, dzięki elegancko oznakowanym samochodom AO Kia, które jeżdżą po mieście i utrzymują AO w ruchu. To także świadectwo naszej silnej relacji, bo stoimy obok Kia Arena – symbolu przyjaźni między Kią a AO w Melbourne Park. Symbolu, który będzie funkcjonować przez cały rok”.

W Melbourne Park, oprócz obsługi wydarzeń sportowych, Kia będzie mieć stoisko z modelem EV6 i będzie prowadzić różnorodne działania marketingowe. Jako wyłączny główny partner Australian Open od 2002 roku, Kia oferuje klientom na świecie rozmaite atrakcje związane z marką, wykorzystując przy tym synergię związaną z Australian Open.

Reklama

Może Cię również zainteresować

Aktualności

W pierwszej połowie roku 2020, Audi dostarczyło do klientów na całym świecie 17 641 sztuk modelu e-tron.

Aktualności

Po wielu miesiącach zapowiedzi spółka ElectroMobility Poland ujawniła prototypy polskich samochodów elektrycznych

Aktualności

Pierwszy na świecie elektryczny rajdowy puchar jednej marki

Aktualności

Najnowsze badanie przeprowadzone na polskich respondentach przez zespół analityczny InsightOut Lab we współpracy z marką Volkswagen dowodzi, że rozwój rynku fotowoltaicznego może pozytywnie wpłynąć...