Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Aktualności

Elektryczne nowości Mitsubishi na Salonie Samochodowym Tokio 2022

Pod hasłem „Nowa era, nowa przygoda”, Mitsubishi Motors Corporation zaprezentuje na Salonie Samochodowym Tokio 2022 łącznie siedem modeli, w tym dwa samochody koncepcyjne – Vision Ralliart Concept i K-EV concept X Style*1.

Zaprezentowanych zostanie również pięć specjalnych modyfikacji samochodów, bazujących na modelach produkcyjnych dostępnych w Japonii, w tym crossovery Outlander SUV (dwa modele), Eclipse Cross SUV, minivan Delica D:5 oraz Minicab-MiEV – elektryczny samochód użytkowy klasy kei-car*3 . Linia produktowa Mitsubishi Motors opiera się się na samochodach elektrycznych (EV) i przyjaznych dla środowiska SUV-ach, konstruowanych z myślą o bezpieczeństwie, ochronie użytkowników i ich komforcie.

Mitsubishi K-EV concept X Style

K-EV concept X Style*4 to w pełni elektryczny samochód nowej generacji, który łączy w sobie bezpieczeństwo, ochronę i komfort, a przy tym jest przyjazny dla środowiska. Łączy zwrotność samochodu klasy kei-car z płynnymi i dynamicznymi przyspieszeniami i wysokiej jakości komfortem jazdy samochodu elektrycznego, oferując jednocześnie zaawansowane układy wspomagania kierowcy i systemy łączności.

Wygląd zewnętrzny definiuje stylizacja SUV-a oraz dwubarwna kombinacja lakierowania, z czystym w formie, solidnym nadwoziem w matowym kolorze niebieskim i dachem w kolorze miedzi, przypominającym uzwojenie silnika samochodu elektrycznego. Przedni zderzak, boki nadwozia oraz piąte drzwi zostały ozdobione logotypami w kształcie litery X, które symbolizują połączenie wysokości nadwozia kombi samochodu klasy kei-car z wrażeniami z jazdy SUV-em i z atrakcyjnością samochodu w pełni elektrycznego.

Minicab-MiEV B-Leisure Style

Minicab-MiEV B-Leisure Style, to elektryczny pojazd użytkowy klasy kei-car przeznaczony dla klientów indywidualnych i firmowych, dodatkowo mogący służyć jako źródło energii elektrycznej. Nadwozie wyróżnia się lakierem w kolorze leśnej zieleni w dwóch odcieniach z dachem w kolorze kości słoniowej, co świetnie komponuje się z kempingiem wśród drzew. Na bokach umieszczono grafiki przedstawiające wtyczkę elektryczną, namiot i biurko.

Minicab-MiEV B-Leisure Style jest wyposażony w różne przydatne elementy ekwipunku turystycznego, takie, jak przeciwsłoneczna markiza samochodowa, stół kempingowy, czy składane turystyczne łóżko. We wnętrzu przestrzeń za przednimi siedzeniami została zaaranżowana tak, by była całkowicie płaska, a wyposażono ją w niski stolik, fotel i wykładzinę, aby zwiększyć komfort pracy zdalnej.

Ponadto Minicab-MiEV B-Leisure Style wyposażono w MiEV Power Box, który może wykorzystywać energię akumulatora trakcyjnego do zasilania urządzeń elektronicznych i AGD, takich jak czajnik elektryczny, ekspres do kawy czy laptop, dzięki czemu wypoczynek i praca na świeżym powietrzu stają się jeszcze bardziej komfortową i atrakcyjną opcją.

Reklama