Połącz się z nami

Cześć, wpisz to czego szukasz

Aktualności

Światowa premiera nowego elektrycznego modelu Skody odbędzie się 31 stycznia 2022 r.

Już 31 stycznia 2022 r. ŠKODA zaprezentuje swój nowy, w pełni elektryczny model ENYAQ iV w wersji COUPÉ. W udostępnionym zwiastunie wideo można po raz pierwszy zobaczyć wyjątkowo aerodynamiczną sylwetkę nowego, topowego modelu marki. ENYAQ COUPÉ iV charakteryzuje się najlepszym współczynnikiem oporu powietrza w swojej klasie (0,234), co zapewni komfortową i efektywną jazdę.

Nowy ENYAQ COUPÉ iV jest oparty na modułowej platformie dla pojazdów elektrycznych MEB Grupy Volkswagen. Dzięki współczynnikowi oporu powietrza o wartości 0,234, elegancki model COUPÉ wyznacza punkt odniesienia w swoim segmencie i poprawia i tak już znakomity wynik ŠKODY ENYAQ iV – to efekt m.in. nowego kształtu nadwozia. Zmianie uległa sylwetka samochodu: od słupka B linia dachu łagodnie opada ku tyłowi, przechodząc w tylną klapę i kończąc się ostro zarysowaną krawędzią. W zaprezentowanym przez markę klipie wideo widać również znany z modelu ENYAQ iV Crystal Face, składający się ze 131 diod LED oświetlających charakterystyczny grill ŠKODY.

Światowa premiera nowej ŠKODY ENYAQ COUPÉ iV odbędzie się 31 stycznia 2022 r. Teaser wideo przedstawiający sylwetkę samochodu można obejrzeć pod LINKIEM.

 

Reklama

Może Cię również zainteresować

Aktualności

W pierwszej połowie roku 2020, Audi dostarczyło do klientów na całym świecie 17 641 sztuk modelu e-tron.

Aktualności

Po wielu miesiącach zapowiedzi spółka ElectroMobility Poland ujawniła prototypy polskich samochodów elektrycznych

Aktualności

Pierwszy na świecie elektryczny rajdowy puchar jednej marki

Aktualności

Najnowsze badanie przeprowadzone na polskich respondentach przez zespół analityczny InsightOut Lab we współpracy z marką Volkswagen dowodzi, że rozwój rynku fotowoltaicznego może pozytywnie wpłynąć...