Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Aktualności

Elektryczna CUPRA UrbanRebel Concept na targach w Monachium

6 września rozpoczną się długo oczekiwane targi IAA Mobility w Monachium. Wśród wystawców pojawi się CUPRA, która zadebiutuje z zupełnie nowym modelem elektrycznego samochodu koncepcyjnego – UrbanRebel Concept.

Pojazd wejdzie na rynek w 2025 roku.

Osiągi są kluczową częścią DNA marki CUPRA. Dlatego marka postanowiła zaprezentować wizję nowego w pełni elektrycznego pojazdu o odważnym i dynamicznym wyglądzie – CUPRA UrbanRebel Concept.

Hiszpańscy projektanci i inżynierowie pokusili się o radykalną interpretację miejskiego samochodu elektrycznego o wysokich osiągach. CUPRA UrbanRebel Concept to samochód oparty na koncepcji, która łączy w sobie elektryfikację, sportowe emocje, projektowanie zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz estetykę wirtualnego świata. Nowy model ma aspiracje, by wyznaczać przyszły kierunek projektowania miejskich pojazdów elektrycznych.

W pełni elektryczny model CUPRA UrbanRebel Concept zostanie zaprezentowany cyfrowo w przyszłym tygodniu, a jego światowy debiut odbędzie się podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Samochodowego IAA w Monachium. Premiera pojazdu na rynku planowana jest w 2025 roku.

Reklama