Połącz się z nami

Cześć, wpisz to czego szukasz

Aktualności

Elektryczna CUPRA UrbanRebel Concept na targach w Monachium

6 września rozpoczną się długo oczekiwane targi IAA Mobility w Monachium. Wśród wystawców pojawi się CUPRA, która zadebiutuje z zupełnie nowym modelem elektrycznego samochodu koncepcyjnego – UrbanRebel Concept.

Pojazd wejdzie na rynek w 2025 roku.

Osiągi są kluczową częścią DNA marki CUPRA. Dlatego marka postanowiła zaprezentować wizję nowego w pełni elektrycznego pojazdu o odważnym i dynamicznym wyglądzie – CUPRA UrbanRebel Concept.

Hiszpańscy projektanci i inżynierowie pokusili się o radykalną interpretację miejskiego samochodu elektrycznego o wysokich osiągach. CUPRA UrbanRebel Concept to samochód oparty na koncepcji, która łączy w sobie elektryfikację, sportowe emocje, projektowanie zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz estetykę wirtualnego świata. Nowy model ma aspiracje, by wyznaczać przyszły kierunek projektowania miejskich pojazdów elektrycznych.

W pełni elektryczny model CUPRA UrbanRebel Concept zostanie zaprezentowany cyfrowo w przyszłym tygodniu, a jego światowy debiut odbędzie się podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Samochodowego IAA w Monachium. Premiera pojazdu na rynku planowana jest w 2025 roku.

Reklama

Może Cię również zainteresować

Aktualności

W pierwszej połowie roku 2020, Audi dostarczyło do klientów na całym świecie 17 641 sztuk modelu e-tron.

Aktualności

Po wielu miesiącach zapowiedzi spółka ElectroMobility Poland ujawniła prototypy polskich samochodów elektrycznych

Aktualności

Pierwszy na świecie elektryczny rajdowy puchar jednej marki

Aktualności

Najnowsze badanie przeprowadzone na polskich respondentach przez zespół analityczny InsightOut Lab we współpracy z marką Volkswagen dowodzi, że rozwój rynku fotowoltaicznego może pozytywnie wpłynąć...