Połącz się z nami

Cześć, wpisz to czego szukasz

Aktualności

My Ami Cargo – najnowsze zeroemisyjne rozwiązanie Citroena

Citroën wprowadza na rynek kolejny nowatorski samochód dla klientów biznesowych. My Ami Cargo to niezwykły, inteligentny samochód elektryczny do dostaw, który zapewnia nie tylko wszystkie korzyści modelu Ami, ale także ponad 400 litrów pojemności użytkowej i 140 kg ładowności dzięki zoptymalizowanemu modułowemu bagażnikowi w miejscu, gdzie zwykle znajduje się fotel pasażera.

Najnowszy dodatek do gamy elektrycznej Citroëna to wygodny i nowoczesny pojazd, który jest odpowiedzią na oczekiwania dotyczące nowej mobilności lokalnych firm kurierskich, sprzedawców, małych firm usługowych, drobnych przedsiębiorców, lokalnych władz i administracji, a nawet wytwórców.

Główne atuty My Ami Cargo to duża przestrzeń ładunkowa, funkcja mobilnego biura oraz korzyści związane z elektrycznym napędem, łącznie z zerowym poziomem emisji CO2, które gwarantują ekologiczną jazdę oraz nieograniczony dostęp do stref ograniczonego ruchu, łatwe ładowanie ze standardowego gniazdka w zaledwie 3 godziny, spokój ducha wpisany w jazdę elektryczną oraz pełną kontrolę nad kosztami eksploatacji. Ultrakompaktowy kształt i wzorcowe właściwości jezdne sprawiają, że ten niewielkich rozmiarów samochód jest zwrotniejszy niż pojazdy użytkowe z wyższych segmentów.

W czerwcu model Ami zostanie wprowadzony do sprzedaży na nowatorskiej platformie cyfrowej, zaprojektowanej z myślą o tym innowacyjnym samochodzie. Będzie na niej można również kupić wersję My Ami Cargo, wraz z powiązanymi ofertami i usługami dla klientów biznesowych.

Rodzina Ami powiększa się o nowy model dostawczy My Ami Cargo – nowatorski, niedrogi, w pełni elektryczny, ultrakompaktowy samochód, zaprojektowany, aby zaspokoić nowe potrzeby profesjonalistów związane z dostawami małych przesyłek na krótkich trasach na terenie miasta lub przejazdami między różnymi obiektami.

My Ami Cargo to niezwykle pomysłowe rozwiązanie. Jest to odpowiedź na nowe wyzwania stojące przed użytkownikami biznesowymi, którzy chcą przewozić towary w inteligentnych, funkcjonalnych, elektrycznych i zapewniających niskie koszty eksploatacji pojazdach. Jego wyróżnikiem jest praktyczna, modułowa przestrzeń ładunkowa. Jest to w pełni elektryczny samochód – zwrotny, bezpieczny i unikalny. My Ami Cargo to niezwykle praktyczne rozwiązanie dla firm specjalizujących się w dostawach ostatniego kilometra, zwłaszcza małych przesyłek, których liczba wzrosła gwałtownie w ostatnich miesiącach. My Ami Cargo ma ogromny potencjał biznesowy – potwierdzono już zawarcie pierwszych umów z partnerami handlowymi. Najnowsza oferta dopełnia gamę pojazdów użytkowych Citroëna. Wszystkie z nich są obecnie dostępne w wersji elektrycznej” –Laurence Hansen, dyrektor ds. strategii i produktu Citroëna

Reklama

Może Cię również zainteresować

Aktualności

W pierwszej połowie roku 2020, Audi dostarczyło do klientów na całym świecie 17 641 sztuk modelu e-tron.

Aktualności

Po wielu miesiącach zapowiedzi spółka ElectroMobility Poland ujawniła prototypy polskich samochodów elektrycznych

Aktualności

Pierwszy na świecie elektryczny rajdowy puchar jednej marki

Aktualności

Najnowsze badanie przeprowadzone na polskich respondentach przez zespół analityczny InsightOut Lab we współpracy z marką Volkswagen dowodzi, że rozwój rynku fotowoltaicznego może pozytywnie wpłynąć...