Połącz się z nami

Cześć, wpisz to czego szukasz

Aktualności

Dynamiczny rozwój i konkurencyjne ceny ładowania na stacjach GO+ EAuto

Samochody elektryczne z każdym rokiem stają się coraz bardziej popularne. Rzeszę fanów pozyskały już na całym świecie a ich producenci prześcigają się w kuszących ofertach oraz informują co krok o zbliżających się datach końca produkcji „spalinówek”. W związku z tym, gwałtownie rośnie zapotrzebowanie na punkty ładowania, które gwarantują nieprzerwaną mobilność. Jedną z firm na polskim rynku działającą w tej branży jest GO+ EAuto, której pracownicy na co dzień poruszając się samochodami elektrycznymi doskonale znają i doradzą przy zakupie różnego rodzaju stacji ładowania.

Firma GO+EAUTO poza sprzedażą stacji ładowania świadczy kompleksowe usługi dotyczące ładowania samochodów elektrycznych oraz jest w trakcie rozwoju sklepu internetowego, w którym klienci posiadający zeroemisyjne pojazdy będą mogli nabyć zarówno domowe stacje ładowania jak i szeroko rozumiany osprzęt potrzebny do eksploatacji samochodów elektrycznych.

Właściciele obiektów nastawieni na duże i szybkie stacje ładowania (jak stacje paliw, parkingi przy autostradach, serwisy samochodowe, obiekty sportowe, kina itp.) również mogą skorzystać z oferty spółki GO+ EAuto a doświadczona i wykwalifikowana kadra dokona wszelkich starań, aby wybrać urządzenie, które spełni ich oczekiwania.

Działalność krakowskiej firmy nie skupia się jednak jedynie na sprzedaży. W całej palecie usług i produktów zajmują się również instalacją oraz obsługą informatyczną stacji, dla których we współpracy z firmą GO+ GoNet stworzony został program kliencki do zażądania i obsługi ładowania działający na platformach smart-fonów z systemami Android i iOS.

Posiadając ponad 40 własnych stacji ładowania, zarówno DC i AC (prądu stałego i przemiennego) w całej Polsce i doskonale znając potrzeby kierowców „elektryków”, bo tak potocznie są te samochody nazwane, krakowska spółka GO+ EAuto oferuje klientom możliwość naładowania pojazdów z gniazdami elektrycznymi we wszystkich popularnych standardach (CCS, CHAdeMO czy AC), a co dla każdego ważne w atrakcyjnej cenie. Obecnie ceny na stacjach kształtują się na poziomie od 1,6 zł/kWh DC, 1,15zł/kWh AC a osoba ładująca swój pojazd nie jest obciążana żadną opłatą abonamentową. Za naładowanie samochodu klient ma możliwość zapłacenia dedykowaną kartą RFID oraz poprzez wspomnianą wcześniej aplikację na swoim telefonie.

Dalszy, dynamiczny rozwój spółki zakłada, że na mapie stacji ładowania w Polsce w niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne punkty a obecne miejsca z logo GO+ EAuto znajdziecie w takich miastach jak Kraków, Zielonki, Modlniczka, Wrocław, Rzeszów, Łańcut, Pisz, Warszawa, Ząbki, Katowice, Chorzów, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój czy Cieszyn.

Reklama

Może Cię również zainteresować

Aktualności

W pierwszej połowie roku 2020, Audi dostarczyło do klientów na całym świecie 17 641 sztuk modelu e-tron.

Aktualności

Po wielu miesiącach zapowiedzi spółka ElectroMobility Poland ujawniła prototypy polskich samochodów elektrycznych

Aktualności

Pierwszy na świecie elektryczny rajdowy puchar jednej marki

Aktualności

Najnowsze badanie przeprowadzone na polskich respondentach przez zespół analityczny InsightOut Lab we współpracy z marką Volkswagen dowodzi, że rozwój rynku fotowoltaicznego może pozytywnie wpłynąć...