Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Aktualności

e-RIFTER – Peugeot kontynuuje ofensywę elektryfikacji

PEUGEOT z dumą prezentuje nowego PEUGEOT e-RIFTERA

Nowy PEUGEOT e-RIFTER zachowuje wszystkie atuty wersji spalinowych, nie traci nic ze swych zalet użytkowych i umożliwia bezemisyjną jazdę w strefach ograniczonego ruchu w centrach miast. Oferuje przestronne i technologicznie zaawansowane wnętrze, wyposażone w nowy cyfrowy PEUGEOT i-Cockpit®.

Model idealnie wpisuje się w strategię marki „Power of choice” i oferuje:
– zasięg sięgający 280 km zgodnie z protokołem WLTP,
– długości nadwozia Standard i Long i do 7 miejsc siedzących,
– bagażnik o pojemności do 1 050 litrów i 5 miejsc siedzących,- możliwość holowania przyczepy o masie do 750 kg.

W 100% elektryczny napęd – Ready for full Electric action

Nowy PEUGEOT e-RIFTER, zaprojektowany na modułowej platformie EMP2 (Efficient Modular Platform) oferuje w 100% elektryczny silnik o maksymalnej mocy 100 kW i maksymalnym momencie obrotowym 260 Nm, dostępnym od momentu rozruchu, który zapewnia natychmiastową reakcję na wciśnięcie pedału gazu, bez wibracji, hałasu, konieczności zmiany biegów, zapachu spalin i oczywiście bez emisji CO2.

Elektryczny zespół napędowy (silnik elektryczny i falownik oraz ładowarka z przetwornicą prądu stałego na prąd zmienny) jest podobna do zamontowanej w modelu PEUGEOT e-TRAVELLERZE. Podobnie jak w przypadku tego modelu, została zmodyfikowana przekładnia redukcyjna, aby spełnić potrzeby użytkowników pojazdów użytkowych w zakresie ładowności.

Reklama