Połącz się z nami

Cześć, wpisz to czego szukasz

Aktualności

Subaru potwierdza elektryczny model dla Europy

Subaru Europe, filia Subaru Corporation w Europie potwierdziła, że firma przygotowuje się do wprowadzenia na rynek w pełni elektrycznego pojazdu.

Zaplanowany do przedstawienia w pierwszej połowie 2020 roku całkowicie elektryczny pojazd Subaru będzie średniej wielkości SUV-em, podobnym rozmiarami do modelu Subaru Forester. Zostanie zbudowany na platformie współdzielonej z Toyotą.
Dodatkowe informacje zostaną udostępnione w przyszłym roku.

Ta wiadomość podkreśla wysiłki Subaru mające na celu zmniejszenie wpływu na środowisko w Europie i zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na alternatywne układy napędowe.

Sygnalizuje również drugi krok elektryfikacji marki w Europie po niedawnym wprowadzeniu na rynek łagodnych hybrydowych wariantów trzech podstawowych modeli, w których modele Impreza e-BOXER, Subaru XV e-BOXER i Forester e-BOXER stanowią obecnie 60% wielkość sprzedaży.

Reklama

Może Cię również zainteresować

Aktualności

W pierwszej połowie roku 2020, Audi dostarczyło do klientów na całym świecie 17 641 sztuk modelu e-tron.

Aktualności

Po wielu miesiącach zapowiedzi spółka ElectroMobility Poland ujawniła prototypy polskich samochodów elektrycznych

Aktualności

Pierwszy na świecie elektryczny rajdowy puchar jednej marki

Aktualności

Najnowsze badanie przeprowadzone na polskich respondentach przez zespół analityczny InsightOut Lab we współpracy z marką Volkswagen dowodzi, że rozwój rynku fotowoltaicznego może pozytywnie wpłynąć...