Połącz się z nami

Cześć, wpisz to czego szukasz

Aktualności

Poznajecie? Dwukrotny zdobywca Oscara bierze udział w światowej premierze nadchodzącego modelu BMW

W poszukiwaniu inspiracji i ambitnej wymiany opinii z liderami i wizjonerami różnych obszarów społeczeństwa, BMW Group nawiązuje współpracę z jednym z najważniejszych aktorów amerykańskiego kina.

Christoph Waltz będzie odtąd współtworzył markę premium BMW. Na rozpoczęcie współpracy Waltz odegrał główną rolę w prezentacji stylistycznej BMW iX. Przyszłościowy model BMW Group świętował swoją premierę podczas #NEXTGen 2020. To kilkudniowe, w pełni cyfrowe wydarzenie jest transmitowane na stronie www.bmw.com/NEXTGen.

W tym roku podczas #NEXTGen BMW Group oferuje nie tylko perspektywę na indywidualną mobilność przyszłości, ale również ekscytujący wgląd w proces rozwoju modeli i technologii, którymi firma znacząco napędza i kształtuje obecną transformację przemysłu motoryzacyjnego. Aby lepiej zrozumieć potrzeby, życzenia i trendy przyszłości, BMW Group współpracuje z awangardowymi i kreatywnymi osobistościami z tak różnych dziedzin jak technologia komputerowa i e-sport, moda i sport, ekologia i nauki społeczne, a także muzyka, film i inne dziedziny kultury.

Współpraca z Christophem Waltzem, nagrodzonym Oscarem za swoje role w filmach „Bękarty wojny” (2009) i „Django” (2012), została zainicjowana przez Olivera Zipse, prezesa zarządu BMW AG. Zaprosił on aktora do krytycznego dialogu z projektantami, twórcami technologii i ekspertami strategicznymi BMW Group. W centrum uwagi pozostawała stylistyka BMW iX, obecne dziedziny innowacji BMW Group oraz warunki ramowe dla rozwoju indywidualnej mobilności przyszłości.

Rozmowy, które odbyliśmy z Christophem Waltzem w okresie poprzedzającym #NEXTGen 2020 na temat technologii przyszłości, zmian społecznych i przyszłego znaczenia radości z jazdy, były bardzo inspirujące. Z otwartością, pragmatyzmem i pewną niecierpliwością ukazał nam on przy tym nowe perspektywy. Cieszę się, że podczas naszej współpracy Christoph Waltz będzie nieustannie rzucał nam wyzwanie swoimi myślami i pomysłami — mówi Oliver Zipse.

Jeśli chodzi o samochody, Christoph Waltz ceni sobie najwyższą jakość, precyzję technologiczną i dbałość o szczegóły. Ma przy tym przede wszystkim na uwadze zrównoważony charakter i wysoką jakość, a tym samym trwałość produktów. Aktor bardzo interesuje się również ekologicznym aspektem zrównoważonej technologii napędu oraz ochroną klimatu i zasobów naturalnych. W związku z tym z dużym zainteresowaniem śledzi postępy w dziedzinie elektromobilności.

 

Christoph Waltz obserwuje najnowsze trendy w dziedzinie elektromobilności, łączności sieciowej i zautomatyzowanej jazdy, a także związaną z nimi międzynarodową konkurencję. — Cieszę się z każdego nowego impulsu technologicznego, który pochodzi nie z Doliny Krzemowej, a z Europy, i chciałbym, aby było ich więcej — mówi aktor. — To, co w tej dziedzinie zobaczyłem w BMW, zrobiło na mnie wielkie wrażenie. BMW to firma o bogatej tradycji, ale jednocześnie niezwykle przyszłościowa.

https://www.bmw.com/en/events/nextgen/christoph-waltz.html

Reklama

Może Cię również zainteresować

Aktualności

W pierwszej połowie roku 2020, Audi dostarczyło do klientów na całym świecie 17 641 sztuk modelu e-tron.

Aktualności

Po wielu miesiącach zapowiedzi spółka ElectroMobility Poland ujawniła prototypy polskich samochodów elektrycznych

Aktualności

Pierwszy na świecie elektryczny rajdowy puchar jednej marki

Aktualności

Najnowsze badanie przeprowadzone na polskich respondentach przez zespół analityczny InsightOut Lab we współpracy z marką Volkswagen dowodzi, że rozwój rynku fotowoltaicznego może pozytywnie wpłynąć...