Połącz się z nami

Cześć, wpisz to czego szukasz

Aktualności

Ząbki pod napięciem – kolejna stacja GO+EAuto w Ząbkach.

17 września bieżącego roku podwarszawskie Ząbki oficjalnie zyskały kolejne miejsce umożliwiające ładowanie samochodów elektrycznych.

Dla mieszkańców tego miasta to ważna informacja, która oznacza, że elektromobilne osoby zyskały kolejne miejsce do ładowania swoich pojazdów. GO+EAuto jest operatorem urządzenia, a sama stacja została częścią ich sieci urządzeń.


Umiejscowienie stacji ładowania w centrum Ząbek zapewnia wysoką dostępność dla mieszkańców oraz dotarcie dla tych będących jedynie przejazdem. Dla tych drugich będzie to szczególnie istotne, gdyż samo urządzenie znajduje się w bezpośredniej bliskości uczęszczanej drogi S8 w stronę Białegostoku czy Rawy Mazowieckiej.
Odbiór Urzędu Dozoru Technicznego był jedynie formalnością i od 17 września 2020 roku urządzenie spółki GO+EAuto rozpoczęło oficjalną działalność. Specyfikacja techniczna umożliwia korzystanie ze stacji szybkiego ładowania, wykorzystując przy tym najpopularniejsze na rynku złącza – CHAdeMO, CCS oraz Typ 2, a więc można skorzystać z prądu zmiennego i stałego.

To sprawia, że urządzenie będzie w stanie obsłużyć zdecydowaną większość dostępnych na rynku pojazdów. Do rozpoczęcia procedury ładowania samochodu wystarczy wydana przez firmę karta RFID lub dedykowana aplikacja GO+GoNet EV CPMS. Doładowany, poprzez kartę płatniczą, Google Pay, PayPal czy BLIK, wirtualny portfel posłuży jako metoda płatnicza za zrealizowaną usługę. Punkt ładowania ma charakter ogólnodostępny, toteż każdy chętny będzie mógł z niego skorzystać.

Oficjalna inauguracja stacji zbiegnie się również z 4. Zlotem Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych ReinCARnacja, mający miejsce właśnie w Ząbkach 20 września bieżącego roku. Będzie to idealna okazja do sprawdzenia, jak w praktyce wygląda ładowanie samochodów elektrycznych z wykorzystaniem nowej stacji GO+EAuto.

Kliknij aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Może Cię również zainteresować

Aktualności

Po wielu miesiącach zapowiedzi spółka ElectroMobility Poland ujawniła prototypy polskich samochodów elektrycznych

Aktualności

Urokliwe Warmia i Mazury zyskały kolejny istotny punkt na mapie regionu. Elektromobilność zyskała w tym miejscu kolejnego, silnego sojusznika w postaci nowych stacji ładowania...

Aktualności

Za pośrednictwem aplikacji Volkswagena „We Charge”, klienci będą mogli w przyszłości korzystać z ponad 100.000 punktów ładowania w Europie

Aktualności

Urządzenie na terenie Hotelu Vinci to kolejny punkt na mapie stacji ładowania spółki GO+EAuto Od sierpnia posiadacze elektrycznych samochodów mogą korzystać z zupełnie nowej...