Połącz się z nami

Cześć, wpisz to czego szukasz

Aktualności

Z samolotu do samochodu elektrycznego. Nowa stacja ładowania w podkrakowskiej Modlniczce.

Urządzenie na terenie Hotelu Vinci to kolejny punkt na mapie stacji ładowania spółki GO+EAuto

Od sierpnia posiadacze elektrycznych samochodów mogą korzystać z zupełnie nowej stacji ładowania w podkrakowskiej Modlniczce. Spółka GO+EAuto ulokowała swoje nowe urządzenie na terenie parkingu Hotelu Vinci przy ulicy Kasztanowej. Nie trzeba się jednak obawiać o możliwość skorzystania z niego, stacja ma status ogólnodostępnej, więc dowolna osoba będzie w stanie naładować tam swój pojazd.

To kolejny istotny element sieci stacji ładowania GO+EAuto. Dzięki niemu swoje samochody naładują nie tylko mieszkańcy północno-wschodniego krańca Krakowa, ale również osoby podróżujące na lotnisko do podkrakowskich Balic.

Do dyspozycji posiadaczy elektrycznych pojazdów została udostępniona szybka stacja ładowania, wykorzystująca najpopularniejsze standardy złącz: CHAdeMO i CCS (prąd stały do 50 kW) oraz Typ 2 (prąd zmienny do 22 kW). Do rozpoczęcia procedury ładowania wystarczy dedykowana aplikacja GO+GoNet-EV CPMS lub wydana przez firmę karta RFID.

Jest to kolejna już stacja ładowania pod szyldem GO+EAuto. Obecnie spółka dysponuje kilkunastoma stacjami w okolicy i samym mieście Krakowie. Kolejną planowaną inwestycją w tym regionie jest szybka stacja ładowania niedaleko krakowskich Błoń, przy ulicy Focha 37.

 

Reklama

Może Cię również zainteresować

Aktualności

W pierwszej połowie roku 2020, Audi dostarczyło do klientów na całym świecie 17 641 sztuk modelu e-tron.

Aktualności

Po wielu miesiącach zapowiedzi spółka ElectroMobility Poland ujawniła prototypy polskich samochodów elektrycznych

Aktualności

Pierwszy na świecie elektryczny rajdowy puchar jednej marki

Aktualności

Najnowsze badanie przeprowadzone na polskich respondentach przez zespół analityczny InsightOut Lab we współpracy z marką Volkswagen dowodzi, że rozwój rynku fotowoltaicznego może pozytywnie wpłynąć...