Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Aktualności

Z samolotu do samochodu elektrycznego. Nowa stacja ładowania w podkrakowskiej Modlniczce.

Urządzenie na terenie Hotelu Vinci to kolejny punkt na mapie stacji ładowania spółki GO+EAuto

Od sierpnia posiadacze elektrycznych samochodów mogą korzystać z zupełnie nowej stacji ładowania w podkrakowskiej Modlniczce. Spółka GO+EAuto ulokowała swoje nowe urządzenie na terenie parkingu Hotelu Vinci przy ulicy Kasztanowej. Nie trzeba się jednak obawiać o możliwość skorzystania z niego, stacja ma status ogólnodostępnej, więc dowolna osoba będzie w stanie naładować tam swój pojazd.

To kolejny istotny element sieci stacji ładowania GO+EAuto. Dzięki niemu swoje samochody naładują nie tylko mieszkańcy północno-wschodniego krańca Krakowa, ale również osoby podróżujące na lotnisko do podkrakowskich Balic.

Do dyspozycji posiadaczy elektrycznych pojazdów została udostępniona szybka stacja ładowania, wykorzystująca najpopularniejsze standardy złącz: CHAdeMO i CCS (prąd stały do 50 kW) oraz Typ 2 (prąd zmienny do 22 kW). Do rozpoczęcia procedury ładowania wystarczy dedykowana aplikacja GO+GoNet-EV CPMS lub wydana przez firmę karta RFID.

Jest to kolejna już stacja ładowania pod szyldem GO+EAuto. Obecnie spółka dysponuje kilkunastoma stacjami w okolicy i samym mieście Krakowie. Kolejną planowaną inwestycją w tym regionie jest szybka stacja ładowania niedaleko krakowskich Błoń, przy ulicy Focha 37.

 

Reklama