Połącz się z nami

Cześć, wpisz to czego szukasz

Aktualności

Pisz wchodzi w elektromobilność. Uruchomiono trzy nowe punkty ładowania samochodów elektrycznych

Urokliwe Warmia i Mazury zyskały kolejny istotny punkt na mapie regionu. Elektromobilność zyskała w tym miejscu kolejnego, silnego sojusznika w postaci nowych stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Jak można zaobserwować, spółka GO+EAuto nie zamierza zwalniać i kontynuuje swoje kolejne inwestycje z zakresu elektromobilności na terenie całej Polski. Kolejną destynacją wybraną przez firmę jest warmińsko-mazurski Pisz, gdzie uruchomiono trzy zupełnie nowe stacje ładowania. Stacje w pobliżu Puszczy Piskiej, Urzędu Miejskiego i Ekomariny stanowią szeroki wachlarz wyboru miejsca do ładowania samochodu.

To bardzo dobry znak dla wszystkich mieszkańców miasta i okolic, gdyż będą oni mogli ładować swoje pojazdy z wykorzystaniem dedykowanych temu urządzeń. Ponadto, punkty ładowania mogą okazać się niemałym magnesem dla podróżujących w regionie. Wszystkie punkty ładowania mają charakter ogólnodostępny, więc każda osoba chętna może z nich skorzystać.

Do dyspozycji właścicieli samochodów elektrycznych oddano trzy punkty ładowania: trzy „słupki” z prądem zmiennym oraz szybką stację z prądem stałym do 50kW. Charakterystyka tych urządzeń pozwala na bezproblemowe i sprawne ładowanie większości dostępnych elektrycznych pojazdów. Do rozpoczęcia procedury ładowania wystarczy dedykowana aplikacja GO+GoNet-EV CPMS lub wydana przez firmę karta RFID.

Opisywane punkty są niezwykle istotną inwestycją dla spółki GO+EAuto. Dzięki kolejnym nowym stacjom ładowania, firma poszerzyła terytorialny zakres swojej działalności na kolejne województwo. W przyszłości operator planuje otwarcie kolejnych punktów w całej Polsce.

Reklama

Może Cię również zainteresować

Aktualności

W pierwszej połowie roku 2020, Audi dostarczyło do klientów na całym świecie 17 641 sztuk modelu e-tron.

Aktualności

Po wielu miesiącach zapowiedzi spółka ElectroMobility Poland ujawniła prototypy polskich samochodów elektrycznych

Aktualności

Pierwszy na świecie elektryczny rajdowy puchar jednej marki

Aktualności

Najnowsze badanie przeprowadzone na polskich respondentach przez zespół analityczny InsightOut Lab we współpracy z marką Volkswagen dowodzi, że rozwój rynku fotowoltaicznego może pozytywnie wpłynąć...