Połącz się z nami

Cześć, wpisz to czego szukasz

Aktualności

Pisz wchodzi w elektromobilność. Uruchomiono trzy nowe punkty ładowania samochodów elektrycznych

Urokliwe Warmia i Mazury zyskały kolejny istotny punkt na mapie regionu. Elektromobilność zyskała w tym miejscu kolejnego, silnego sojusznika w postaci nowych stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Jak można zaobserwować, spółka GO+EAuto nie zamierza zwalniać i kontynuuje swoje kolejne inwestycje z zakresu elektromobilności na terenie całej Polski. Kolejną destynacją wybraną przez firmę jest warmińsko-mazurski Pisz, gdzie uruchomiono trzy zupełnie nowe stacje ładowania. Stacje w pobliżu Puszczy Piskiej, Urzędu Miejskiego i Ekomariny stanowią szeroki wachlarz wyboru miejsca do ładowania samochodu.

To bardzo dobry znak dla wszystkich mieszkańców miasta i okolic, gdyż będą oni mogli ładować swoje pojazdy z wykorzystaniem dedykowanych temu urządzeń. Ponadto, punkty ładowania mogą okazać się niemałym magnesem dla podróżujących w regionie. Wszystkie punkty ładowania mają charakter ogólnodostępny, więc każda osoba chętna może z nich skorzystać.

Do dyspozycji właścicieli samochodów elektrycznych oddano trzy punkty ładowania: trzy „słupki” z prądem zmiennym oraz szybką stację z prądem stałym do 50kW. Charakterystyka tych urządzeń pozwala na bezproblemowe i sprawne ładowanie większości dostępnych elektrycznych pojazdów. Do rozpoczęcia procedury ładowania wystarczy dedykowana aplikacja GO+GoNet-EV CPMS lub wydana przez firmę karta RFID.

Opisywane punkty są niezwykle istotną inwestycją dla spółki GO+EAuto. Dzięki kolejnym nowym stacjom ładowania, firma poszerzyła terytorialny zakres swojej działalności na kolejne województwo. W przyszłości operator planuje otwarcie kolejnych punktów w całej Polsce.

Reklama

Może Cię również zainteresować

Aktualności

Pierwszy na świecie elektryczny rajdowy puchar jednej marki

Aktualności

Po wielu miesiącach zapowiedzi spółka ElectroMobility Poland ujawniła prototypy polskich samochodów elektrycznych

Aktualności

W pierwszej połowie roku 2020, Audi dostarczyło do klientów na całym świecie 17 641 sztuk modelu e-tron.

Aktualności

Najnowsze badanie przeprowadzone na polskich respondentach przez zespół analityczny InsightOut Lab we współpracy z marką Volkswagen dowodzi, że rozwój rynku fotowoltaicznego może pozytywnie wpłynąć...