Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Aktualności

Nowe, niższe ceny Nissana LEAF e+

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz liczniejszej grupy klientów zainteresowanych zakupem bezemisyjnego pojazdu o dużym zasięgu, Nissan znacząco obniżył cenę bestsellerowego modelu LEAF w najmocniejszej odmianie e+. Oszczędność wynosi ponad 30 000 złotych.

LEAF e+ wyposażony jest w akumulator o pojemności 62 kWh, zapewniający zasięg 385 km w cyklu mieszanym WLTP. Dzięki temu gwarantuje komfort jazdy, a jednocześnie minimalizuje niepokój o pozostały do wykorzystania zasięg. Przełamuje również stereotyp, jakoby samochód elektryczny nadawał się tylko do jazdy po mieście.

Wprawdzie z badań wynika, że zdecydowana większość europejskich kierowców przejeżdża dziennie nie więcej, niż 80 km, niemniej część z nich lubi wyjeżdżać na dalsze weekendowe wycieczki, wykorzystywać pełną ładowność samochodu lub po prostu jeździć bardziej dynamicznie. LEAF e+ jest w takiej sytuacji optymalnym wyborem.

Oprócz pojemnego akumulatora LEAF e+ ma także dynamiczny silnik o mocy 217 KM, umożliwiający uzyskanie przyspieszenia od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,9 sekundy.

Model jest dostępny w dwóch poziomach wyposażenia: N-Connecta oraz Tekna.

Pierwszy z nich – N-Connecta – w standardzie zawiera teraz w pełni ledowe reflektory z funkcją doświetlania zakrętów, co znacząco wpływa na komfort prowadzenia i poprawę widoczności, a przez to na bezpieczeństwo jazdy. Pojazd w tej wersji oferuje także pakiet zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, system kamer zapewniający widok 360°, automatyczną klimatyzację z możliwością wcześniejszego (także zdalnego) ustawienia temperatury, 17‑calowe felgi ze stopów metali lekkich czy adaptacyjne światła drogowe. Komfort – szczególnie podczas chłodniejszych dni – zapewniają podgrzewane przednie i tylne siedzenia oraz koło kierownicy. Łączność ze światem zapewnia z kolei multimedialny system NissanConnect EV z 8-calowym ekranem dotykowym i wbudowaną nawigacją, kompatybilny także z aplikacjami Apple Car Play i Android Auto.

Tak bogato wyposażony samochód kosztuje obecnie 164 000 zł, co oznacza obniżenie ceny względem zeszłorocznej o 31 600 zł!

LEAF e+ w wersji Tekna oferuje dodatkowo system nagłośnienia Bose z 6 głośnikami i subwooferem, a także zaawansowany system wspomagania kierowcy ProPILOT, łączący w sobie funkcje aktywnego tempomatu, systemu utrzymującego samochód pośrodku obranego pasa autostrady, a także pilota jazdy w korku. To wręcz idealne rozwiązanie na dalsze podróże!

W ramach opcji dodatkowego wyposażenia klient może wybrać system ProPILOT Park czyli asystenta automatycznego parkowania, a także dwukolorowe nadwozie (dostępne również w wersji N-Connecta).

Nowa cena Nissana LEAF e+ Tekna to 167 500 zł, aż o 33 800 zł mniej niż dotychczas.

Reklama