Połącz się z nami

Cześć, wpisz to czego szukasz

Aktualności

Nowe, niższe ceny Nissana LEAF e+

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz liczniejszej grupy klientów zainteresowanych zakupem bezemisyjnego pojazdu o dużym zasięgu, Nissan znacząco obniżył cenę bestsellerowego modelu LEAF w najmocniejszej odmianie e+. Oszczędność wynosi ponad 30 000 złotych.

LEAF e+ wyposażony jest w akumulator o pojemności 62 kWh, zapewniający zasięg 385 km w cyklu mieszanym WLTP. Dzięki temu gwarantuje komfort jazdy, a jednocześnie minimalizuje niepokój o pozostały do wykorzystania zasięg. Przełamuje również stereotyp, jakoby samochód elektryczny nadawał się tylko do jazdy po mieście.

Wprawdzie z badań wynika, że zdecydowana większość europejskich kierowców przejeżdża dziennie nie więcej, niż 80 km, niemniej część z nich lubi wyjeżdżać na dalsze weekendowe wycieczki, wykorzystywać pełną ładowność samochodu lub po prostu jeździć bardziej dynamicznie. LEAF e+ jest w takiej sytuacji optymalnym wyborem.

Oprócz pojemnego akumulatora LEAF e+ ma także dynamiczny silnik o mocy 217 KM, umożliwiający uzyskanie przyspieszenia od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,9 sekundy.

Model jest dostępny w dwóch poziomach wyposażenia: N-Connecta oraz Tekna.

Pierwszy z nich – N-Connecta – w standardzie zawiera teraz w pełni ledowe reflektory z funkcją doświetlania zakrętów, co znacząco wpływa na komfort prowadzenia i poprawę widoczności, a przez to na bezpieczeństwo jazdy. Pojazd w tej wersji oferuje także pakiet zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, system kamer zapewniający widok 360°, automatyczną klimatyzację z możliwością wcześniejszego (także zdalnego) ustawienia temperatury, 17‑calowe felgi ze stopów metali lekkich czy adaptacyjne światła drogowe. Komfort – szczególnie podczas chłodniejszych dni – zapewniają podgrzewane przednie i tylne siedzenia oraz koło kierownicy. Łączność ze światem zapewnia z kolei multimedialny system NissanConnect EV z 8-calowym ekranem dotykowym i wbudowaną nawigacją, kompatybilny także z aplikacjami Apple Car Play i Android Auto.

Tak bogato wyposażony samochód kosztuje obecnie 164 000 zł, co oznacza obniżenie ceny względem zeszłorocznej o 31 600 zł!

LEAF e+ w wersji Tekna oferuje dodatkowo system nagłośnienia Bose z 6 głośnikami i subwooferem, a także zaawansowany system wspomagania kierowcy ProPILOT, łączący w sobie funkcje aktywnego tempomatu, systemu utrzymującego samochód pośrodku obranego pasa autostrady, a także pilota jazdy w korku. To wręcz idealne rozwiązanie na dalsze podróże!

W ramach opcji dodatkowego wyposażenia klient może wybrać system ProPILOT Park czyli asystenta automatycznego parkowania, a także dwukolorowe nadwozie (dostępne również w wersji N-Connecta).

Nowa cena Nissana LEAF e+ Tekna to 167 500 zł, aż o 33 800 zł mniej niż dotychczas.

Reklama

Może Cię również zainteresować

Aktualności

W pierwszej połowie roku 2020, Audi dostarczyło do klientów na całym świecie 17 641 sztuk modelu e-tron.

Aktualności

Po wielu miesiącach zapowiedzi spółka ElectroMobility Poland ujawniła prototypy polskich samochodów elektrycznych

Aktualności

Pierwszy na świecie elektryczny rajdowy puchar jednej marki

Aktualności

Najnowsze badanie przeprowadzone na polskich respondentach przez zespół analityczny InsightOut Lab we współpracy z marką Volkswagen dowodzi, że rozwój rynku fotowoltaicznego może pozytywnie wpłynąć...