Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Aktualności

Światowa premiera ŠKODY ENYAQ iV na żywo i na wirtualnej platformie marki

Prezentacja nowej ŠKODY ENYAQ iV odbędzie się 1 września zarówno na żywo podczas uroczystego spotkania w Pradze, jak i w formule online. Wydarzenie po raz pierwszy będzie transmitowane przy wykorzystaniu indywidualnie sterowanych kamer 360 stopni, które zagwarantują widzom poczucie fizycznego przebywania w obiekcie.

Użytkownicy będę mieli do dyspozycji wielofunkcyjną platformę online, dzięki której będą mogli poruszać się po wirtualnym pawilonie ŠKODY, obejrzeć premierę na żywo, zapoznać się szczegółowo z modelami ENYAQ iV oraz koncepcyjnym VISION iV. Dla uczestników premiery dostępne będą także wywiady w studiu na żywo, kino ŠKODA oraz wirtualny salon prezentujący wybrane modele ze 125-letniej historii firmy. ŠKODA przedstawi również historię swoich relacji z kolarstwem i wieloletniego wsparcia dla Tour de France.

Pierwszy w pełni elektryczny SUV ENYAQ iV to ważny krok w realizacji strategii zrównoważonej mobilności ŠKODY. Jej częścią jest także digitalizacja i rozwój usług online oraz inwestycje w nowe technologie i rozwiązania. W odpowiedzi na zmieniające się wymagania klientów światowa premiera ŠKODY ENYAQ iV będzie jednocześnie klasycznym pokazem na żywo oraz innowacyjną prezentacją online. W ten sposób fani ŠKODY na całym świecie staną się świadkami premiery modelu ENYAQ iV po raz pierwszy realizowanej za pomocą kamer 360 stopni.

Wirtualny pawilon ŠKODY
W wirtualnym pawilonie ŠKODY, oprócz nowej ŠKODY ENYAQ iV, użytkownicy będą mogli obejrzeć także samochód koncepcyjny VISION iV, który był prototypem pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a marki. Widok 360 stopni pozwoli na zapoznanie się z pojazdami ze wszystkich stron. Do pobrania dostępne będą również szczegółowe informacje dotyczące obu modeli. Transmisja z okazji wirtualnej premiery obejmie także wywiady z ekspertami. Po kliknięciu w ikonę dla użytkowników otworzy się przestrzeń studia, gdzie przed i bezpośrednio po prezentacji modelu prelegenci będą rozmawiać na tematy związane z marką. Ponadto widzowie będą mogli przesyłać własne pytania do zaproszonych gości, na żywo za pośrednictwem firmowych mediów społecznościowych. W kinie ŠKODA będą dostępne nagrania dotyczące różnych aspektów działalności marki, a w wirtualnym showroomie zaprezentowane zostaną wybrane modele ze 125-letniej historii firmy, takie jak: ŠKODA 1000 MB, ŠKODA 640 SUPERB, ŠKODA 1101 „Tudor”, ŠKODA L&K S, ŠKODA RAPID Six i ŠKODA POPULAR MONTE CARLO. Użytkownicy obejrzą pojazdy z dowolnej perspektywy, tak jak w salonie. W wirtualnym pawilonie zwiedzający znajdą także informacje o wieloletniej współpracy ŠKODA i Tour de France.

Intuicyjna obsługa wirtualnej premiery ŠKODY ENYAQ iV

Podobnie jak goście podczas prezentacji w Pradze, osoby uczestniczące w wirtualnym wydarzeniu będą mogły same zdecydować, w jakiej kolejności chciałyby zapoznać się z poszczególnymi obszarami pawilonu ŠKODY. Wyjątkiem jest transmisja na żywo, która rozpocznie się o 19:00. Użytkownicy otrzymają powiadomienie z przypomnieniem o jej rozpoczęciu minutę przed czasem. Wirtualny pawilon zostanie otwarty dla zwiedzających dwadzieścia minut przed prezentacją i będzie dostępny do oglądania przez kolejne dwie godziny po wydarzeniu.

Udział w wirtualnej premierze ŠKODY ENYAQ iV jest łatwy i przyjazny dla użytkownika. Wydarzenie udostępniono na stronie https://skoda-virtual-event.com, na kanałach społecznościowych marki (Facebook i Twitter) oraz na ŠKODA Storyboard (www.skoda-storyboard.com). Po krótkim sprawdzeniu zgodności systemu operacyjnego urządzenia i weryfikacji wersji oprogramowania przeglądarki Chrome, Firefox lub Safari użytkownicy uzyskają nieograniczony i bezpłatny dostęp.

Reklama