Połącz się z nami

Cześć, wpisz to czego szukasz

Aktualności

Całkowicie elektryczna Mazda MX-30

Nowa MX-30 wprowadza do oferty Mazdy technologię napędu w pełni elektrycznego.

Połączenie silnika elektrycznego i akumulatora litowo-jonowego o pojemności 35,5 kWh, zwane e-Skyactiv, zapewnia MX-30  wyjątkowo płynną i cichą, w pełni elektryczną jazdę oraz zasięg 200 km (WLTP w cyklu mieszanym).

 

Koncepcja stylizacji „Human Modern” w MX-30 oraz freestyle’owe drzwi bez słupków w środku tworzą nową interpretację pięknych, ręcznie wykonanych form stylizacji Kodo. Wnętrze wyposażone jest w pływającą konsolę środkową i unikalne materiały zaprojektowane tak, aby zminimalizować wpływ na środowisko.

Obecnie, wraz z MX-30, nadchodzi właściwa chwila, by oznaczenie MX powróciło do modeli produkcyjnych. Jako pierwszy produkcyjny model Mazdy o napędzie całkowicie elektrycznym (EV), MX-30 jest samochodem otwierającym nowy rozdział w historii tej marki. 

Kliknij aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Może Cię również zainteresować

Aktualności

Po wielu miesiącach zapowiedzi spółka ElectroMobility Poland ujawniła prototypy polskich samochodów elektrycznych

Aktualności

Najnowsze badanie przeprowadzone na polskich respondentach przez zespół analityczny InsightOut Lab we współpracy z marką Volkswagen dowodzi, że rozwój rynku fotowoltaicznego może pozytywnie wpłynąć...

Aktualności

Urokliwe Warmia i Mazury zyskały kolejny istotny punkt na mapie regionu. Elektromobilność zyskała w tym miejscu kolejnego, silnego sojusznika w postaci nowych stacji ładowania...

Aktualności

W pierwszej połowie roku 2020, Audi dostarczyło do klientów na całym świecie 17 641 sztuk modelu e-tron.